cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Buds2 ANC (aktif gürültü engelleme) eskisi gibi çalışmıyor

(Topic created on: 2 weeks ago)
186 Views
eolo
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar
Merhabalar, yaklaşık 1 yıldır galaxy buds2 kullanıyorum. İlk zamanlarda anc gayet düzgün çalışıyordu ancak son zamanlarda gürültü engelleme açık değilde şeffaf mod açıkmış gibi davranıyor. Tabiki biraz abartılı söyledim ama kesinlikle anc kapalı iken daha çok gürültü engelliyor. Bunun sebebi nedir? 
9 Comments
Beluga111
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Bende buds 2 kullanıyorum fakat bir problem ile karşılaşmadım cihazınız ile alakalı olabilir mi? Yani wearable uygulaması ve kulaklığınız güncel mi?
0 Likes
eolo
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Evet güncel. Ayrıca temiz de kullanırım kulaklığımı. Anlamıyorum neden böyle olduğunu. Ayrıca biraz garip olacak ama yazılım notlarında kiril alfabesiyle yazılı şeyler var, sanırım rusça. Baya garip olmaya başladı
0 Likes
Beluga111
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Brnde şimdi onu soracaktım aynı şey bende de var
0 Likes
eolo
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
.1716061228992.jpg
0 Likes
Beluga111
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
.1716061294236.jpg
0 Likes
Tuga
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Gecen forumda baska biri bahsetmişti sol kulaklıktan az ses geliyor diye, o zamanlar bende yoktu şimdi soldan az ses geliyor, su anc yi de bir deneyeyim bakalim bendede seninki gibi mi
0 Likes
eolo
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Benim kulaklığımda az ses gelme gibi bir sorun yok ama bu bahsettiğim sorunu ben 6 aydır yaşıyorum.
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Airpod 2 ile buds ses kalite deneyen varmi
0 Likes
eolo
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Zaten airpodsun birebir rakibi ürün. Gayet iyi arkadaşımınkiyle karşılaştırdım, biraz odyofil birisiyim ve çokda **bleep** göremedim. Açıkcası ben ekosistemin burada önemli olduğunu düşünüyorum. Eğer apple kullanıyorsanız airpods android ise (özellikle samsung) galaxy buds.
0 Likes