cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Buds 2 uç ped temini

(Topic created on: 09-08-2023 03:04 AM)
233 Views
TheHeisenberg
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar

image
Arkadaşlar görmüş olduğunuz üzere Galaxy Buds 2 kulaklığımın pedleri kopuk biçimde. İnternet'e göz atarsanız göreceksiniz ki herhangi bir lisanslı Samsung markası adı altında bu kulaklık uçları ayrı olarak satılmıyor. Müşteri temsilcisi Bursa'daki yetkili bayiye yönlendirdi beni. Sizce sonuç ne olur, daha garantisinin 1. yılı dolmadı. Ya da ne bileyim kulaklığı servise bırakınız gibi bir durum olur mu? Çünkü Bursa'nın merkezinden ziyade Bursa'nın bir ilinde yaşıyorum, haliyle git gel yapamam sürekli olarak. Sizce aynısını gün içerisinde verebilirler mi ya da bir ücret talep ederler mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Vecihi1903
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar

Yetkili servisi arayıp bilgi alabilirsiniz stok olup olmadığını ve ücret konusunu  öğrenebilirsiniz diye düşünüyorum.

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Kutudan çıkanları kayıp ettim galiba?
TheHeisenberg
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Yok onlarsa duruyor, ama kulağıma tam uymuyorlar, biri ya çok büyük, diğeri de çok küçük geliyor, bu kopan boyuttakiler tam bana göreydi.
OğuzB
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Bulursan yazar mısın? Benim kutudan kulaklık pedleri de çıkmadı ve kulaklıklar kulağımdan düşüyor.
0 Likes
Solution
Vecihi1903
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar

Yetkili servisi arayıp bilgi alabilirsiniz stok olup olmadığını ve ücret konusunu  öğrenebilirsiniz diye düşünüyorum.

0 Likes