cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GALAXY WATC 6 CLASSIC

(Topic created on: 11-12-2023 12:35 AM)
220 Views
syılmazS22-23ultra
Active Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

Bu galaxy watch 6 classic saatlerde şarj animasyonunda donma yaşanması adımları akıcı saymama sorunu bi bendemi var ona göre garantiye göndericem 7500 tl ye akıllı saat alıyorum ve böyle saçma sorunlar yaşıyorum varsa fikir vericek sevinirim:)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba syılmaz,

Öncelikle saatinizi yeniden başlatmanızı öneririz.

Bu konu için güncellemeler sağlanacaktır. Bu sebeple cihazınızın yazılım ve uygulamalarına yönelik güncellemeleri, düzenli olarak kontrol etmenizi ve güncellemeleri yapmanızı rica ederiz.

Sorunun devam etmesi halinde, aşağıda bulunan linkteki adımarı takip ederek hata raporu göndermenizi rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-send-error-report-about-galaxy-watch/

Teşekkürler.

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Giyilebilir Cihazlar

Bu galaxy watch 6 classic saatlerde şarj animasyonunda donma yaşanması adımları akıcı saymama sorunu bi bendemi var ona göre garantiye göndericem 7500 tl ye akıllı saat alıyorum ve böyle saçma sorunlar yaşıyorum varsa fikir vericek sevinirim:)

Giyilebilir Cihazlar
Cihazı sıfırla,oluyorsa arka plan için verileri kısıtla.
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Arka plan için verileri kısıtlama nasıl oluyor detaylı anlatırsanız sevinirim
Giyilebilir Cihazlar
Ayarlar > Uygulamalar > çok fazla kullanmadıklarını bul ve verileri kapat
0 Likes
S23canavari
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Lütfen video atın ona göre yorumlayalım
Melih_A34
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Sıfırla vs bilmeden boş şeyler yazanlar olmuş, bende de watch5 var, ya işlemci yada ramın gücü yetmiyor bi noktoda arada böyle kasmalar oluyor, yada yazılımsaldır.
F-I-R-A-T
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Arkadaşlar watch 6 serisi sorunlu, değişik problemleri var. Yani işlemci ve Ram miktarına rağmen saçmalayan bir seri. Yeni güncellemeleri beklemek lazım yani servisin çözeceği sorunlar değil bu sorunlar
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba syılmaz,

Öncelikle saatinizi yeniden başlatmanızı öneririz.

Bu konu için güncellemeler sağlanacaktır. Bu sebeple cihazınızın yazılım ve uygulamalarına yönelik güncellemeleri, düzenli olarak kontrol etmenizi ve güncellemeleri yapmanızı rica ederiz.

Sorunun devam etmesi halinde, aşağıda bulunan linkteki adımarı takip ederek hata raporu göndermenizi rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-send-error-report-about-galaxy-watch/

Teşekkürler.

0 Likes