cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Buds 2 hakkında bilgilendirme

(Topic created on: 07-25-2023 12:03 AM)
336 Views
tolgaS20FE
Expert Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar
Buds 2 kullanan birisi olarak yeni bir şey farketim kulaklığın o beyaz kısmı varya küçük küçük delikleri olan orası çıkartılabiliyor amacı ise temizlemek ve ciddi derecede ses artması meydana geliyor ben açık silikon kullanıyorum mecbur çünkü orjinal silikon ucunu kaybettim orjinal silikon uçda ek koruma olarak korumalı belki farketmişinizdir yatay bir dikenimsi kılıfı var oda işte kulak kirini engelliyor tozlarıda engelliyor az buçuk mecbur açık silikon ucu kullanınca ses kalitesi azalıyor ve ses gelmemeye başlıyor bugün neredeyse sağ kulaklıkda hiç bir ses duyulmuyor du az buçuk sadece sağ kulaklıkda daha yüksekti ilk başta bozuldu zannettim doğal olarak ama sonrasında belki kirden olmuştur fikriyle temizlemeye çalıştım hatta internet den yabancı videolara baktım adam birden çıkarıyordu beyaz delikli küçük hopörler yerini tabiki sonra geri takılabiliyor işte çıkardıktan sonra iyice temizledim inanılmaz bir kir çıktı ama gözle görülmüyor nerdeyse ıslak bezi silince anlıyorsun neyse iyice temizledim bu sefer de sağ kulaklıdan az gelmeye başladı sebebi ise sol kulaklığı temizleyince arada büyük bir **bleep** oldu neyse diğerinde bir şekilde temizledim gayet ilk aldığım zamanki gibi oldu.

image
Bu görüntüler bana ait değildir öğrendiğim bir youtube kanalından alınmıştır

image

image

image

5 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Hocam bu orjinal silikon uçlarını nasıl buluruz bir bilgniz varmı amazonda var ama çakma olduğuna eminim
tolgaS20FE
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba hocam bende şüpheliyim sipariş vereli 5 gün oldu ama henüz gelmedi evime geldiği zaman bakıcam eğer aynısıysa size söylerim ben merhak etmeyin
Giyilebilir Cihazlar
Sağolun hocam
ugurxcetnn
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Bu kulaklık buds + modeli buds 2 lerde gerek yok çünkü kulak uçlarına file bulunmakta yani kulaklığın içine toz veya kir kaçmıyor kulak uçlarını yıkamanız yeterli
tolgaS20FE
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Evet var ama uzun süreli kullanım için gerekli adamlar onu boşuna çıkartabilir yapmıyor demeki sebebi var tabiki o file koruyor ama %100 koruma diye bir iddiası yok