cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Arkadaşlar biraz önce galaxy buds 2 teslim aldım

(Topic created on: 07-25-2023 03:40 PM)
245 Views
LoganHowlett
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar

Arkadaşlar aldığımı söylemiştim biraz geç geldi ama bugün teslim aldım daha konuşmadım müzik dinlemedim sadece telefona bağladım ama ekosistem olayı mükemmel birşey, kulaklık kapağını açar açmaz eşleşti ayarları yaptım şuana kadar tüm kulaklıklar 30 saniyede kulağımdan düşerken buds 2 düşmedi kulağımda yok gibi çok hafif güzel bir ürün, küçük çapta bir ekosistem kurmuş oldum böylece S21 FE, gear s3 ve buds 2 olarak.

image

image

11 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Hayırlı olsun kardeşim, güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah 😊
LoganHowlett
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Sağol kardeşim teşekkür ederim isteyen herkese nasip olsun
Alfatürk
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Cümlemize inşallah kardeşim 😊
Giyilebilir Cihazlar
Hayırlı olsunn Güle güle kullan.
RealDtc
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Hayırlı olsun dostum. Ekosistem olayı gerçekten güzel bir şey, isteyen herkese nasip olsun inşallah
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Güle güle kullanın hayırlı olsun
LoganHowlett
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
**bleep** İnşAllah dostlar az önce konuşma yaptım gürültü engelleme özelliğini açtım şöyle diyim değil dışarının sesi kendi sesimi duymuyorum neredeyse, kulaklık kullanan biri değilim kulaklığı sevmeye başladım buds 2 ile.

Harici bir soru sorayım aynı buds 2 mor renk almıştım onuda kız arkadaşıma aldım o mi note 3 kullanıyor, wear indirdiğimde telefonuna kullanamayacağı özellik olur mu sizce?
RealDtc
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Sanmıyorum çünkü android 7 üzeri her telefon destekliyor diye biliyorum.
user6802205
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
360 ses özelliğini one ui 3.1 ve üstü kullaniyo mi note 3 için destekler mi bilmiyorum ama geri kalan özelliklerinde sorun oluşturmaz diye düşünüyorum