cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Akıllı saatler için yeni arayüz

(Topic created on: 06-28-2021 11:42 PM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Bugünkü sanal etkinlikte tanıtıldı 

 
Barselona'daki Uluslararası Mobil Kongresi'nde düzenlenen özel bir sunumda Samsung, giyilebilir cihazlar için yeni One UI Watch ile ilgili ilk detayları açıkladı. Farklı saatler ve Android mobil geçiş arasında daha iyi performans ve daha iyi etkileşimler sağlamak için Google ile yakın işbirliği içinde geliştirildi.
 
image
 
One UI Watch, farklı cihazlar arasında daha sıkı entegrasyon sağlar. Böylece akıllı telefona uyumlu bir uygulama yüklendiğinde hemen akıllı saate indirilecek. Örneğin, bir akıllı telefondaki "İzle" hizmeti belirli şehirlerde saati gösteriyorsa, aynı bilgiler Galaxy Watch'ta gösterilecek ve kullanıcı giyilebilir bir cihazdaki aramaları ve mesajları engelleyerek bunları kapatacaktır.
 
image
 
One UI Watch'ın bir diğer önemli özelliği de akıllı saatler için uyarlanmış yazılımlarla Google Play uygulama mağazasına destek olacak. Kullanıcılar Spotify, YouTube Müzik, Google Haritalar, Sakin, Uyku Döngüsü, Adidas Koşu, GOLFBUDDY Smart Caddy, Strava, Swim.com ve daha pek çok popüler programa erişebilecek.
 
image
 
''Samsung ve Google uzun süredir birlikte çalışıyor ve her seferinde kullanıcı deneyimini önemli ölçüde iyileştirmek için birlikte çalışıyoruz. Bu aynı zamanda yeni nesil Samsung Galaxy Watch'ta sunulacak yeni platform için de geçerlidir. Google'ın Android ve Wear ürün yönetimi başkan yardımcısı Samir Samat, Samsung ile birlikte pil ömrünü uzatabilecek, performansı iyileştirebilecek ve birçok Google hizmeti de dahil olmak üzere mevcut uygulama yelpazesini genişletebilecek ve bunları önemli ölçüde güncelleyebileceğiz ”diyor.
 
image
 
Samsung ayrıca, Galaxy Watch'ı kullanıcıların ihtiyaç ve alışkanlıklarına göre özelleştirmek için yeni saat yüzleri oluşturmayı kolaylaştıracak Android geliştiricileri için yeni bir araç piyasaya sürmeyi de vaat ediyor.
 
Yeni One UI Watch ile ilk Galaxy Watch, bu yaz Samsung Unpacked özel etkinliğinde tanıtılacak.
 
 
 
 
 
 
0 Comments