cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

⌚️👇 | Samsung, daha fazla premium Galaxy Saatleri getireceğini doğruladı

(Topic created on: 4 weeks ago)
227 Views
s20fekullanıcısı
Expert Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

image

Samsung, bugün erken saatlerde yaptığı kazanç duyurusu sırasında Galaxy Ring ve gelecekteki Galaxy Saatleri de dahil olmak üzere yakında çıkacak giyilebilir cihazları hakkında önemli bir şeyi açıkladı . Şirket gelecekte daha fazla premium Galaxy Watch modeli sunacağını açıkladı.

Galaxy Watch 7 Ultra'yı kullanan var mı?

Samsung, basın açıklamasında Galaxy Ring dahil olmak üzere yeni giyilebilir form faktörlerini piyasaya sürerek Galaxy ekosistemini güçlendirmeyi planladığını açıkladı. Ayrıca yeni premium Galaxy Saatlerini de piyasaya sürmeyi planlıyor. Şirket, Galaxy Watch serisinde yakında çıkacak 'Ultra' versiyonunun ipuçlarını veriyor olabilir. Yakın zamanda Samsung'un Galaxy Watch 7'nin üç versiyonunu piyasaya sürebileceği ortaya çıktı ve biz de özel olarak Galaxy Watch 7 çeşitlerinden birinin kare ekrana sahip olacağını açıkladık .

Ayrıca Galaxy Watch 7'nin 32 GB dahili depolama alanına sahip olacağını da özel olarak açıkladık . Önceki raporlarda ayrıca Samsung'un Galaxy Watch 7 ile birlikte 3nm Exynos çip getirebileceği iddia edilmişti . Yeni bir kare tasarım, gelişmiş bir 3nm çip ve iki kat depolama kapasitesinin birleştirilmesi, muhtemelen Apple Watch Ultra 2'ye rakip olabilecek daha üstün bir deneyimle sonuçlanabilir.

Samsung'un ayrıca daha ucuz bir Galaxy Watch üzerinde çalıştığı söyleniyor. Bildirildiğine göre Galaxy Watch 4 (2024) olarak adlandırılıyor ve bu yıl piyasaya sürülebilir. 2021'de piyasaya sürülen orijinal Galaxy Watch 4'e göre yalnızca küçük iyileştirmeler olabilir .

7 Solutions

Accepted Solutions
Solution
stony_hearted
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
emeğine sağlık🙏

View solution in context

Solution
AlperGüler
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Samsung yine saçmalamaya devam ediyo yaw bari saatlere elleme her sene ciksin normali ve classici , kare yapida olan saat apple benzeri olucak ondan sonra dalga konusu olucak zaten bilekliklerde kare

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
eline sağlık

View solution in context

Solution
AlperGüler
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Olucaklar belli sacma sapan guncelleme hatalari premiuma fazlada dolar harcamadigimiz icin kısılmis saat deneyimi vs.

View solution in context

Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Eline sağlık Kardeşim. 😊

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Eline sağlık dostum 👍

View solution in context

Solution
hasanA04s
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Keşke xiaomi gibi birkaç tane ucuza satılacak ürün koysalar piyasaya da iyi olur kulaklığım xiaomi buds 4 lite akıllı saatim ise xiaomi redmi watch 3 active(samsung ekosistemi yapacaktim caktirmayin 😁) keşke bunun gibi ucuz ürün çıkarıp piyasaya koysalar samsung da baya bi ilgi görür diye düşünüyorum 😊

View solution in context

9 Comments
Solution
stony_hearted
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
emeğine sağlık🙏
Solution
AlperGüler
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Samsung yine saçmalamaya devam ediyo yaw bari saatlere elleme her sene ciksin normali ve classici , kare yapida olan saat apple benzeri olucak ondan sonra dalga konusu olucak zaten bilekliklerde kare
Solution
AlperGüler
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Olucaklar belli sacma sapan guncelleme hatalari premiuma fazlada dolar harcamadigimiz icin kısılmis saat deneyimi vs.
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
eline sağlık
Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Eline sağlık Kardeşim. 😊
Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Eline sağlık dostum 👍
Sisyphe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Saat kullanma alışkanlığım yok.
Sen kullanıyor musun?
Giyilebilir Cihazlar
Benimde yok, o yüzden kullanmıyorum.
Solution
hasanA04s
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Keşke xiaomi gibi birkaç tane ucuza satılacak ürün koysalar piyasaya da iyi olur kulaklığım xiaomi buds 4 lite akıllı saatim ise xiaomi redmi watch 3 active(samsung ekosistemi yapacaktim caktirmayin 😁) keşke bunun gibi ucuz ürün çıkarıp piyasaya koysalar samsung da baya bi ilgi görür diye düşünüyorum 😊