cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

garantiden çözülemeyen sorunlar.

(Topic created on: 09-03-2021 04:05 PM)
176 Views
Turhan72
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba.Yıllardır Samsung marka cep telefonu kullanmaktayım.Bana göre Android ekosisteminin en kaliteli cihazları.Ancak yaklaşık 2/3 aydır Galaxy s10 model cihazımda oluşan arızalardan dolayı 3 kez yetkili servise göndermeme rağmen malesef sorunum çözülmedi,bu aşamalarda önce anakart ve pil daha sonra 1 ay içerisinde tekrar pil değişmesine rağmen düzelmeyen telefon tarafıma iade edildi.Samsung onarım takibine incelendiği zamanda görüleceği üzere cihaza yeni yazılım yüklenmiş ancak yükleme sonrası cihazda donma yaşandığı bizzat resmi sitede onarım sorgulama ekranında yazmasına rağmen cihaz bozuk halde tarafıma kargolanmıştır.Tüm bu zaman aralığında maalesef 02.09.2021 tarihinde cihazımın garantiside bitmiş olup bu tarihten sonraki gönderimlerim ücrete tabii olacak ve tarafıma maddi külfet olarak yansıyacaktır.Yaklaşık 3 aydır sürdürdüğüm mücadelemde maalesef telefonum tamir olmamış ve başladığımız noktaya geri dönmüş bulunmaktayız.Normal şartlar altında aynı arıza ile 3 kez garantiye başvurularda cihaz değişimi gerektiği tarafımdan bilinmesine rağmen cihazımın tamiri dışında bir talebim olmamış;olmayacak isede cihazımın yenisi ile değişimini talep ettim.Ancak gerek kibar ve ilgili Samsung çalışanları ve gerekse ilgili servise yaptığım olumlu ve pozitif geri dönüşlere rağmen bir ilerleme kaydedemedim ve mağduriyet yaşadım.
Konu ile ilgili bilginiz olsun diye bu yazıyı yazdım.İyi çalışmalar dilerim...

4 Comments
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
Kronik samsung...
Turhan72
Beginner Level 2
Galaxy S

:)).Bu kadar büyük firmaya bu kadar kısa bir yanıt çok ironik değilmi.???

Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
Yilda 10 telefon çıkarıyorlar telefon uretmekten cikan hasarli telefonlari degisim yerine tamir etmekle uğraşıyorlar... yanlis zihniyet. Samsung Türkiye bu konuda tuketicisine garanti veremiyor nede olsa arizalida olsa bu cihazlar satılıyor para geliyor.. düşüncesi bide teknik servise giden tüketici hatası nedeniyle alinan paraları demiyorum bile suya toza dayanikli telefonlari sıvı teması die ücret alan samsung teknik servisi. Degilmi oyzden bisey demeye gerek yok nedesek boş burda olan tüketiciye oluyor.
0 Likes
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Turhan72,

Durumu çözümlememiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail kanalımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes