cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by      in  Galaxy S

6.1 cihaza aşırı iyi geldi şu değerlere bakın s21 feden aldığım max 5 saatti güncellemeden sonra aldığımdan beri ilk defa 7 saat gördüm 😳 View Post

Bazı arkadaşlar tam olarak bilmiyorum ama sanki Samsung kendisinin gibi davranıyor S23 gerçekten oyun... View Post

Merhaba arkadaşlar s24 ultra ya gecmek istiyorum bagzi gördüğüm kişiler s24 serisinde ekran soluk ekran parlaklık kısınca kumlanma oldugunu söylediler... View Post

Arkadaşlar iPhone 15 oyun performansı iyi mi yoksa s23 e devamı etmeliyim  View Post

Kamerası kötüleşti ve şarjı hızlı gidiyor.Foto çekiyorum hikaye atayım derken pikselleşiyor.Düzgün paylaşım yapamayacaksam bu amiral gemisi telefonlar... View Post

S24+ telefonum beni üzmeye başladı 1.si spotify telefonu kitliyor (güncellendikten sonra düzeldi sandım ama düzelmemiş)2.oyun oynarken mobil veri... View Post

1 hafta önce 5 6 saat çıkarabiliyordu ancak durum şuan bu..Biz bu telefona boşuna mı 30k para verip iphone ile kıyaslıyor? Düzelecek dedikçe... View Post