cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung mu Apple mı?

(Topic created on: 2 weeks ago)
21 Views
axios
Active Level 7
Options
Galaxy S
Arkadaşlar 1 aya telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. S24 ultra mı yoksa üzerine biraz daha koyup iPhone 15 pro (256gb) mu alsam. Bütçe 65k iPhoneda karar kılarsam 4-5k daha koyabilirim. Çok resim falan çeken biri değilim. Telefonda aktif olarak oyun oynuyorum (League of Legends: Wild Rift), dizi film vs çok izliyorum. Sosyal medyayla alakam yok zaten. Yardımcı olursanız sevinirim.
18 Comments
SercanDemir61
Active Level 4
Galaxy S
Samsung Aldım Başıma Bela Oldu Değişimde Alamıyorum Günlerdir Bekliyorum Tüketici Hakem Heyetine Gitdim
axios
Active Level 7
Galaxy S
Sorun neydi hocam
0 Likes
SercanDemir61
Active Level 4
Galaxy S
Ekran Titreme Google Playde Kronik Beyaz Sayfa
0 Likes
Anka_23
Active Level 4
Galaxy S
Kesinlikle Apple, sadece kalite anlamında değil değerinide koruyor telefon model yükseltmek istersen para sorunuda yaşamazsın. Bu ekonomide yüksek fiyat verip android alınmaz.
Hasancanim
Active Level 7
Galaxy S
İphone tabi
0 Likes
Galaxy S
Apple telefonlar oyunlarda çok ısınıyor. Sosyal medya ve kamera tarafında S24U'nun iphone 15 pro'dan geri kalır yanı yok. Olsa bile zaten kamera ve sosyal medya önemli değil demişsiniz. S24U'nun ekranı iphone 15 pro'ya göre daha büyük ve 2k çözünürlüğe sahip, film-dizi izlemek için daha mantıklı. 2031 yılına kadar da güncelleme alacak
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
İsteklerinize göre size kesinlikle Galaxy S24 Ultra'yı öneririm. In Depth Tech Reviews'in Galaxy S23 Ultra ve iPhone 15 Pro Max ile yaptığı ağır yük testinde iPhone 15 ısınma sorunu yüzünden 0 FPS'i bile görmesine rağmen Galaxy S23 Ultra soğutma sistemi sayesinde yine de oynanabilir bir seviyeye performans sunuyordu. Galaxy S24 Ultra'yla bu konuda gerileme yaşadıklarını sanmıyorum, o yüzden Galaxy S24 Ultra'yı öneririm.
0 Likes
Samsung80
Active Level 8
Galaxy S
Böyle bir ayrım tek başına mantıklı değil ev mi alayım araba mı alayım gibi oluyor. İhtiyaca ve amaca göre karar vermek lazım. Önce android mi ios mu ona karar verip sonra cihaza bakmak gerek. Eğer telefonu olduğu gibi kullanırım akıcı ve hızlı bir cihaz olsun problem çıkarmasın ve stabil olsun diyorsanız ios. Eğer ben telefonu her anlamda kullanırım esnek ve her şeyi yapabileceğim bir cihaz olsun beni kısıtlamasın diyorsanız android. Bu karardan sonra hangi android veya hangi ios diye araştırmak gerek.
0 Likes
CGRZBN
Active Level 9
Galaxy S
Benim için önemli olan ekran ve batarya demişsin. Bu yüzden 15 plus'ı tavsiye ederim. Bütçeninde altında. Ben iki buçuk aydır kullanıyorum sormak istediğin bişey olursa cevaplarım. 15 serisinin pro max dahil en iyi batarya performansı sunan cihazı 15 plus
0 Likes