cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy s21 Fe Şebeke Sorunu

(Topic created on: 05-10-2022 12:09 AM)
1661 Views
Members_72XooIy
Beginner Level 3
Options
Galaxy S

Teknosa'da, 1 ay önce aldığım s21 fe telefonum diğer cep telefonlarına göre çekim gücü yüzde 30 daha kötü. Her zaman kullandığım Kırşehir merkezde çekim adeta yok gibi. Okulumda çekmiyor, pansiyon da çekmiyor. Hassas yerlerde, Turkcell hatlı başka telefonlar ve bu telefonu almadan önceki Xiaomi ve daha önceki iPhone telefonlarımla sorun yaşamazken 1 aydır bu telefon ile sorun yaşıyorum. Bugün teknik destek olacak idi. Ama kendileri sim kart takıp test etmiş çekiyor diyorlar. Zaten çekmiyor demiyorum, diğer tüm telefonlara göre daha az çekiyor. İlgili teknik servis gelsin Kırşehir'de gerçek test nasıl olur imiş görsün! Aynı mekanda iki Turkcell hat ve iki farklı telefonu denesin ve Samsung s 21 fe nin çekmediğini test etsin. Yolculuk yapsın ve herkesin kesintisiz konuşma yaptığı yollarda bu teorinin nasıl çekmediğini test etsin! Samsung aldığıma pişman oldum. Çoğu kişi uyardı ama gidip 10 bin tl verdim! Keşke almasaydim. En basit Xiaomi bile bu sözde amiral gemisi telefon ve bu markanın teknik servisinden daha iyi idi. 10 yıl iPhone kullandım tek kelime ile harika idi. Bundan sonra Samsung asla!!!

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Members_72XooIy,

Yaşanılan sorunu ilgili birimlerimize ilettik. Konu hakkında inceleme sağlanmaktadır. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

MOD

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Members_72XooIy,

Yaşanılan sorunu ilgili birimlerimize ilettik. Konu hakkında inceleme sağlanmaktadır. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

MOD

0 Likes