cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Expert RAW İçin Öneri 😍

(Topic created on: 04-22-2024 08:26 PM)
122 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy S
Merhaba Samsung Members ekibi,

Expert raw uygulamasını günlük akışımızda severek kullanıyoruz. Uygulamanın biraz daha geliştirilmesini talep ediyorum.😊

image

Uygulamanın şu anki en büyük eksikliği, fotoğraf formatı değişikliği yapılamamasıdır. Uygulama geliştirici ekibinin fotoğraf formatını önümüzdeki güncellemelere dahil etmesini rica ediyoruz.😍

image

Bu önerim dikkate alınıp hayata geçirilirse güzel olacağını düşünüyorum 😍

22 Comments
Solution
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Alfatürk,

Bu önerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Teşekkürler umarım hayata geçirlir 😍😊
Sisyphe
Expert Level 5
Galaxy S
Teşekkürler kardeşim.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim kardeşim, umarım gerçekleşir 😊
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Alfatürk kardeşim sana bir sorum varda expert raw'ın s21 fe desteklemesi için gereken özellikler bulunduğu halde sırf s21 1.1x optik zoom 2x ise hibrit zoom yaptığından dolayı expert raw'ı desteklemiyor bu yüzden s21 serisine gelmiyor ama s21 fe desteklemesi gereken özellikleri destekliyor mesela 2x optik zoom destekliyor sence s21 fe'ye gelirmi bana göre s21 serisi desteklemediğinden dolayı fe modeli desteklese bile gelmeyeceğini düşünüyorum.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
S21 Fe ye geleceğini Moderetör açıklamıştı niye halen gelmediği bilemiyorum One uı 6.1 i mi bekliyorlar anlamış değilim

S21Fe destekliyor normalde
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Eminmisin sen bana daha önce camera asistant'ın kamera moderatörü tarafından geleceğini söylemiştin expert raw'ın geleceğini senden duymadım belkide yanlış hatırlıyorsundur.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Aaa evet Camera Assistant'tı pardon kusura bakma

Ama dediğim gibi S21fe donanım ve yazılımı destekliyor konsept gereği verilmiyor
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Yok ne kusuru normal insan unutabiliyor peki kamera moderatöründen bilgi nasıl alabildin daha doğrusu bizde alabilirmiyiz son durum ile ilgili.