cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Dex'in Telefonun kendi ekranı üzerinde görüntülenmesi.

(Topic created on: 09-02-2023 11:53 PM)
125 Views
AskinAri
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhaba Samsung Galaxy S20 FE cihazına sahibim. Üniversite öğrencisi olduğum için özellikle Samsung dex'e ihtiyaç duyuyorum. Ancak dex'e yalnızca harici ekran bağladığımda ulaşabiliyorum . Telefonumun 6.5 inç'lik ekranı zaten yeterince büyük geliyor , dex'i tıpkı Samsung Galaxy Tab S serisindeki gibi cihazın kendi ekranı üzerinde de görüntülemek istiyorum . Arz ederim .

super99
Active Level 4
Galaxy S
bixby i Türkçe dili için optimize edemiyorlar mı sence
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Türkçe dil desteği gelicek ama zamanı belirsiz ,her yıl 4 tane ana dil ekliyorlar
0 Likes
AskinAri
Active Level 1
Galaxy S

dex ekranının telefonda görüntülenmesini istiyorum 

gerekli birimlere iletebilir misiniz 
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Şahsen yapacaklarını hiç sanmıyorum. Hatta DeX'in mantığına aykırı gibi geliyor. Telefonunun arayüzünü bilgisayara çevirip daha geniş ekranda daha rahat işlem yap diye var. Onu geçtim Moderatörlerin gerekli birimlere ilettiklerinden de şüpheliyim. Gerekli birimlere iletilmesini istiyorsanız Members'ın Destek sekmesindeki Geri bildirim gönderin kısmından gerekli birimlere iletebilirsiniz, daha doğrusu Moderatör arkadaşlara iletmesi için sorununuzu yazıyorsunuz. Böyle gönderi açmanıza gerek yok yani, direkt olarak Moderatörlere ulaştırabilirsiniz. Ama ben yine de o gerekli birimlere ilettiklerinden şüpheliyim.
super99
Active Level 4
Galaxy S
bu özelliğin gelmesini ben de istiyorum

mumkunse

dex in windows isletim sistemi çalıştırmasını istiyorum
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Mümkün değil telefon android dexe bağlayınca da android gösterir.
Yakut_
Active Level 5
Galaxy S
Bunun ne faydası olacak? Dex tablette kullanılan halinde olsa küçük telefon ekranında hiç işlevsel olmaz ve açtığın bir sekme ekranı kaplar zaten
AskinAri
Active Level 1
Galaxy S
Hayır bee 6.5 inç ekranı var en az 2 uygulama penceresi rahat okunur
AskinAri
Active Level 1
Galaxy S

Merhaba Samsung Galaxy S20 FE cihazına sahibim. Üniversite öğrencisi olduğum için özellikle Samsung dex'e ihtiyaç duyuyorum. Ancak dex'e yalnızca harici ekran bağladığımda ulaşabiliyorum . Telefonumun 6.5 inç'lik ekranı zaten yeterince büyük geliyor , dex'i tıpkı Samsung Galaxy Tab S serisindeki gibi cihazın kendi ekranı üzerinde de görüntülemek istiyorum . Arz ederim .

Geliştiriciler bahsettiğim özelliği eklemiyor . Acaba bu problemin 3. Taraf bir uygulama vs çözümü yok mu?
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Yani S20Fe'den dexe bağlanıp S20Fe'de görüntülemek istiyorsun. Böyle bişey mümkün olmaz ki. Bence sen yatay döndürmeyi de aktif et. Telefonuna mouse ve klavye bağla öyle kullan.