cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Arızalı Ürününe Yeni Özellik Diyor S24 Ultra

(Topic created on: 04-08-2024 05:13 PM)
46 Views
Cansgalaxy
Active Level 7
Options
Galaxy S
https://www.sikayetvar.com/samsung-telefon/samsung-s24-ultra-kamera-cizirtisi-ve-samsung-arizali-uru...
Bazı arkadaşlar şikayetvara attığım videoda çok sallağıdımı benimde s24 ultramda bu kadar sallasam çıkar dediler video göndermelerini istedim göndermediler madem arkadaşlar bilmiyorsunuz yada kanıtın yok ne diye konuşuyorsunuz?
Bu ne fanlıktır çözemedim böyle konuşan insanların umarım başına da gelir bu durum görürüm o zaman o şahısları.
Yazıktır gerçekten sen git en üst modellerden birini al bozuk ürüne servisin bana demesi yeni özellikmiş diğer mağazalarınızdaki s24 ultralarla kıyasladım dedim gene bana demezler mi onlardan da çıkıyor kardeşim ben karşılaştırdım 2 tane s24 ultra ile hiçbirinde çıkmıyor geçen senenin modeli s23 ultra ile kıyaslandığımda gene ondada bu ses yok Samsung Türkiyede kesinlikle pişmanlıktır s24 ultra alacaklara tavsiyem almasınlar alırlarsa ürünü satmak için 100 kelam eden samsung ürününün arkasında durmuyor ki s24 ultraların çoğu problemli şahsen samsungun bu ürününden uzak durun diyorum bende zaten artık samsung kullanmam insanları kandırıp yeni özellik demek gerçekten pes.
Bu videoyu atmamın sebebi o diğer videoda yorum yapıp yok çok piypiriklisin yok bendede çıkıyor diyen arkadaş ve sizler görün diye attım o arkadaşa bana video ile sosyal medyadan döner misin dedim dönmedi çıkmıyor ki dönmedi arkadaş.
17 Comments
Galaxy S
Genelde böyle durumlarda iade almak yerine servise gönderiyorlar. Şikayet etsek de pek ilgilenen olmuyor maalesef.
Galaxy S
Gizli ayıplı ürün, yani "hata gizliyse" 2yıl, 3yıl farketmeksizin kullanım ömrü bitmeden iade edebilir..
0 Likes
Galaxy S
https://m.youtube.com/watch?v=qbmayuiZDN0
- izlemenizi tavsiye ederim..
0 Likes
Galaxy S
Evet bu haklarımızdan haberim var ancak uygulamaya gelince maalesef gerekli işlemler yapılmıyor. Daha önce yaşanmış bir deneyimimiz var. Maalesef hakkımızı alamadık.
0 Likes
Galaxy S
Anladım..
0 Likes
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy S
Evet video kayıt alırken de çıkıyor.
0 Likes
vuslat1034
Active Level 4
Galaxy S
Geçmiş olsun s24 ultra baya sıkıntılı geldi başka servislere göstermeyi denediniz mi
0 Likes
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy S
Evet denedim hepsi aynı
0 Likes