cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 genel Kamera sorunları

(Topic created on: 4 weeks ago)
194 Views
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy S
Uzun kullanım sonucu far.k etmiş olduğum sorunları 

1. Lens geçişlerinde 10x zoom oluşan renk soğukluğu 

2. Video bazı durumlarda odak sorunu netleme Manuel olarak yapamak zorunda kalıyorum 

3. Ton kayması veya parlama gibi sorunlar video mevcut 

4 . Video ve fotografra parazit fotoğraf ta özelikle gece video hemi gündüz hemi gece mevcut 

5. Video ve fotoğrafı çektikten 1sn sonra ses geliyor 

Kamera dışında adaptif yenileme de 24hz 120hz mevcut LTPO panel dedi 1hz 120hz dinamik dendi ama nedense 24hz aşağısı yok 

Bazı durumlara stabil ve kararlı değil ufak takılmalar mevcut **bleep** olsuyor 1sn en fazla 

Şebeke kararlılığı bazen çok hantal uçak moduna alamam gerekiyor öyle düzeliyor 

Şuanda farketigim sorunlar bunlar samsung yetkilileri dikkate alırsa çok sevinirim S24 çok iyi bir cihaz ama yazılım konusunda eksi yönleri var kullanıcı deneyimini eksi yönde etkiliyor donanımsal olarak gayet başarılı bir cihaz Yazılım konusunda da keza aynı durumda olsa mükemmel olacak 
10 Comments
s24userr
Active Level 3
Galaxy S
Telefonu sıfırla düzelir :)))
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
🤣😂🤣😂🤣
Galaxy S
Kamera güncellemesi gelecekmiş beklemedeyim ben de gece çekimi iyi değil
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Temmuz ayında gelecek diye biliyorum gercekten berbat
Galaxy S
Temmuzu bulmaz gibi çünkü bu konuda şikayet eden binlerce kişi var ve bu ürünler tüm dünyada satılıyor ki herkes şikayetçi gece çekimi konusunda...
s24userr
Active Level 3
Galaxy S
İce universe en erken haziran demişti güncelleme için
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
İnş erken gelir fazla bekletmeden gönderiler midem bulanıyor gece fotoğraf çektiğimde 42k cihaz ya 2,5 kat asgari ücret parası
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
İphone 13 bile daha iyi çekiyor gece çekimlerinde video hiç söylemiyorum gece gündüz **bleep** etmez tek kelime ile vasat piksel piksel gözüküyor
Bayram32
Expert Level 2
Galaxy S
+1