cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 ULTRA vs İPHONE 15

(Topic created on: 04-03-2024 02:22 PM)
219 Views
s21fegang
Active Level 7
Options
Galaxy S
Selamlar !
iPhone 13 cihazımdan memnunum ancak fırsat varken yenilemek istiyorum. Büyük ihtimalle iPhone 15 256ya geçeceğim çünkü bu ekonomide model yukseltmezsek bir daha zor :)) şimdi gelelim esas soruya. Android'in ilk sürümlerinden beri ta Galaxy S-1-2-3den beri özellikle S serisi , A serisi,M serisi Huawei Oppo vs bir çok farklı segmentte cihaz kullandım. Özellikle Galaxy S serisi hastasıyım. 

image

ANCAK 
Androidden ciddi derecede sıkıldım. Hiçbir oyuncak bana cazip gelmiyor. Çok yorucu gelmeye başladı. Uygulama geliştirici vs de olmadığım için artık yeni telefon tercihimi 15den yana kullanma kararı alıyorum. Sizce nedir ? 

image

S24 ultrayi cok begensem de yine android oluşu son dönemde yaşadığımız oneui6 sorunları ve Samsung'a olan güvenimin zedelenmesi sebebiyle yeniden Apple tercih edecek gibiyim. Geçmişte gözüm fena halde s21 ve s23 ultrada kalmıştı ama yapacak bir şey yok :))

Son olarak telefonda özelleştirme 200mp oyuncaklar vs hiç bişey aramıyorum artık. Isınmasın pili bütün gün yetsin basayim çekeyim basit kullanıcı gibi yaşıyorum o yüzden , s24 ultranin muhteşem bir cihaz oluşunun ben de farkındayım. Umarım s25-26 serisi fikrimi degistirir de ben de tekrardan aileye katılırım.
Not : s21 fe'yi annem kullanıyor ben de oradan yazıyorum.
12 Comments
Galaxy S
Hayırlısı olsun
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Her ne kadar s24 ultra çok iyi bir telefon olsada bence iphone 15 al kafan rahat olsun hem güncelleme yönünden hemde iphone 15'de çok iyi bir telefon.Ama şunuda belirtim önünde zor bir karar var o yüzden dikkatli bir karar vermen lazım.
s21fegang
Active Level 7
Galaxy S
Evet android dünyasına tamamıyla sırtımı dönecek gibiyim çünkü abi yeter yani. Ben bıktım güncelleme geldi mi gitti mi her ay telefon başka bir reaksiyon veriyor cidden sıkıldım. Tamam s24 ultra muhteşem de günün sonunda android yani...
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Hatırlarsan s21 fe one ui 6.0 güncellemesi için senle mesajlaşıyorduk ne zaman gelecek diye dediğim gibi bence iphone 15 al kafan rahat olsun her yönden.
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy S
Hayırlı olsun hocam iphone stabilite konusunda iyidir günlük işini her türlü görür bazen farklılık iyidir belki beğenmez tekrar dönersin s srtisine 🙂🤗
Galaxy S
Gündelik amaçlar için iPhone iyi bir tercih olur. S24 Ultra çok daha fazlasını isteyenler için. Yine de ben iPhone 13 varken 15'e geçmezdim tabii geçerli nedenleriniz vardır.
s21fegang
Active Level 7
Galaxy S
Teşekkür ederim artık düz ya da plus s modellerini düşünmüyorum. Ultra modelleri ise benim için Monica belluci kadar göz kamaştırıcı :) ancak günün sonunda yine android olduğu için 15le yola devam edeceğim.
ultraaaaa
Active Level 3
Galaxy S
Düz 15 alma 15 pro al benden tavsiye
0 Likes
s21fegang
Active Level 7
Galaxy S
Bütçem pro maxe de yetiyor ama bir sürü harcamam var o yüzden limitlemek istiyorum.
0 Likes