cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 One UI 6.1 Kilit Ekranı ve Dokunmatik Arızası Nedeniyle Ertelendi

(Topic created on: 05-03-2024 12:53 PM)
835 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy S
O kadar sinirliyim ki anlatamam. Bir güncellemeyi bile doğru düzgün test etmiyorlar. Zaten 1 ay gecikti güncelleme. İşin yoksa 1 ay daha bekle hataların düzelmesi için. Amiral gemisi alıyoruz ama destek 0 

image

44 Comments
CansungS22
Active Level 4
Galaxy S
Hakikaten çok sinir bozucu haftalardır bugünü bekliyorduk
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Samsunga olan sevgim her geçen gün düşüyor
Furkanemir
Active Level 4
Galaxy S
Kesin olarak ertelendi mi kardeşim telefona bildirim gelip duruyor 6.1 gelecek diye hala
Galaxy S
dalga geçiyo samsung türkiye dmfmcmxm
Galaxy S
bildirimi babam göndermiyor koreden :) samsung türkiye tarafından gönderilen mesaj bu.
Galaxy S
sbaahtandır 5 kere attı herifler 😂 madem iptal göndermeyin. 1714737853901.jpg
Galaxy S
ertelenmesi bir sorun değil mi yani? savunacam diye kullanıcıyı suçluyorsunuz. Tabletimden kulaklığıma evdeki dolaptan çamaşır makinasına kadar samsung kullanan biriyim. eleştirmek benim en doğal hakkım. amiral gemilerine verilen sözler tutulmuyor. önce nisan deniyor sonra nisan 2. haftası. sonra 3 mayıs kesinleşti. şimdide yine ertelniyor. aı deneyimini kullanmak hakkımız. verdiğimiz parayıda hakedecrk cihsz. samsung turkiyeyi savunmanızı anlamıyorum. ilgilenmiyor adamlar hiç bir şeyle. ayrıca türkiye pazarına güncellemler hep en son geliyor. hindistan bile bizden önce alıyor.
Galaxy S
hocam okuduğunuzu asla anlamıyor ve fanboyluk yapıyorsunuz. tartışmaya girecek değilim fanboyluk ile. iyi günler diliyorum
Galaxy S
fanboylukla ürünü kullanmanın ne alakası var 😂😂😂 fanboy markayı kötüde olsa ölümüne savunanlara deniyor bu mecrada. benim savunduğum yok. eleştiri yapıyorum ve siz tüm olanlara karşı geliyorsunuz. ilginç. galiba s24 kullanıyorsunuz. 1.5 sene sonra aynı durumdan muzdarip olacaksınız umarım o günde markayı savunmaya devam edersiniz :)