cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 6.1 duvar kağıdı ve aod

(Topic created on: 4 weeks ago)
401 Views
Gökhan60
Active Level 1
Options
Galaxy S

Herkese merhabalar 
6.1 e güncelledim cihazı ama yanlış olmasın benim gördüğüm yeni aod özeligini cok bekliyodum heralde o s24 de özelmiş birde kilit ekranı düzeni falanda aynı iphone gibi tam adını bilmiyorum saatin üstüne duvar kağıdı 3 boyutlu gibi falan ayar gördüm ama hıc birini bulamadım yada gelmedi tek yapay zekayı kullandım bu kadar hayal kırıklığı oldu benim için bu günceleme 

image
Dediğim özellik buna benzer biseydi

10 Comments
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy S
İphone kullanıyorum. Evet kilit ekranını sayısız şekilde kişiselleştirebiliyosun. Ama örnek gösterdiğin görselde ki özelliğin adı derinlik algısı. Bunu kullanırken kilit ekranına widget ekleyemiyosun. Eklersin ama o zamanda widgetler tam saatin alt kısmına konumlandığı için derinlik algısı otomatik kapanıyor. Yani ya widgetlerden vazgeçeceksin yada derinlik algısından..
0 Likes
Gökhan60
Active Level 1
Galaxy S
Widget sevmiyorum zaten ama bu derinlik algısı ayarı nerede bulamadıö
0 Likes
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy S
6.1'de var mı varsa nerden ayarlanıyor bilmiyorum. Dediğim gibi ben ios kullanıyorum
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
S22 ve s23 ailesine aod te resim koyma verilmedi
0 Likes
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy S
Gökhanın sorduğu bu değil. Yukarda fotoğraf olarak örneğini de atmış. Aod'le alakası yok. Direk kilit ekranını soruyor. Fotoğrafta saat arka planda kalıyor ya ondan bahsediyor. Ben apple kullanıyorum ve iphone'larda var bu özellik. Samsungda var mı 6.1'le birlikte geldi mi bilmiyorum
0 Likes
Gökhan60
Active Level 1
Galaxy S
İlgin için teşekkürler
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
S22 ve s23 ailesine Alwars on display da fotoraf koyma verilmedi malesef s24 oz o
0 Likes
Gökhan60
Active Level 1
Galaxy S
İlgin için teşekkürler
0 Likes
Hehahe
Active Level 6
Galaxy S
Ben youtube üzerinden oneui6.1 ile alakali kilit ekran özellestirme videolarinin çoğunu izledim. Sanki o özellik varmış gibi kapak fotoğrafı koyan videolar var ama videoyu izliyince **bleep** ediyorsunuzki yok. Ki aslında bu özellik için altyapısı var samsungun niye eklemediğini anlamıyorum.
0 Likes