cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 Fe ısınma sorunu

(Topic created on: 11-23-2023 01:22 AM)
126 Views
AskinAri
Active Level 1
Options
Galaxy S

Yenş almış olduğum 4 aylık s20 fe snapdragon cihazım , aşırı bir şekilde ısınıyor, telefonu zorlamasam ısınıyor , zorlayınca daha da çok ısınıyo bazı zamanlar 44 dereceyi görüyor , telefonu gayet minimal kullanıyorum , uygulamalarımın neredeyse hepsi derin uyku modunda arkaplanda çalışmıyor , ekran 60 hz de kullanıyorum , parlaklık çok açmıyorum işlemciyi çok yormuyorum ama ne zaman kullansam sürekli bir ısı , bu neden oluyor düzeltilmesini talep ediyorum

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba AskinAri,

Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra "Destek-Hata Raporları-Aşırı Isınma" bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
zeksiz
Active Level 4
Galaxy S
bunun bir kac sebebi var bir one ui bu ui bosuna bir agirlik yapiyor yani miui kadar hafif bir ui degil arti samsungun mimarisi anakart falan her sey icice oldugu icin isi artiyor
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba AskinAri,

Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra "Destek-Hata Raporları-Aşırı Isınma" bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes