cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Patlıyodum :)

(Topic created on: 04-29-2024 10:07 PM)
266 Views
BohemyaLordu
Active Level 6
Options
Galaxy S
Az önce google da gezinirken güvenilir bir site tabi ki virüs falan imkansız. Telefon bir anda cayır cayır ısınmaya başladı sonra geri soğudu bir anda oldu bu. Cihaz S23 böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu hiç. 
8 Comments
BohemyaLordu
Active Level 6
Galaxy S
Trivagoya girdim yaza tatil için otellere bakınıyordum.
0 Likes
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy S
arka planda veri çalmaya çalışmıştır ve kendi ön yüklemelerini yaptıgı için de cihazı ısıtmıştır veya benzer bir durum.
Galaxy S
Normalde olsa kronik derdim herzsmanki gibi ama bence on yükleme yapmasından kaynaklı olabilir
Galaxy S
1 defa olduysa tabiki
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Gelişmiş Virüş Proglarmalrıyla Taraması deneyin. 😊

Virüs Bulaşan Cihalarda, Sebebsiz Yere Isınma Fazla Ram Tüketimi Birde Kamera Yada Mikrofonun Aniden Açılmasına sebeb olur.
yunuss_A13
Active Level 9
Galaxy S
Her şeyi virüse bağlamayın sadece sitede gezinirken virüs bulaşmaz , başka biseyden isinmistir
0 Likes
_FVS_
Active Level 9
Galaxy S
Bugün telefonda internetten 4 video indiriyordum ve aşırı fazla ram kullanımı ile sıcaklık artışı oldu, telefonu kenara koyayım hem videolar insin hem de sıcaklık düşsün bu arada laptopa bakıyım dedim. Laptop açılmaya başladıktan sonra fanlar hızlı bir şekilde çalışmaya ve bilgisayar kasılmaya başladı. Normalde bu durum olmazdı, hava da o kadar sıcak değil. Tuhaf.
0 Likes
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba BohemyaLordu,

Belirtmiş olduğunuz durumu uzaktan erişim ile kontrol etmek isteriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes