cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Konu hakkında görüşleriniz

(Topic created on: 2 weeks ago)
57 Views
kral123
Active Level 7
Options
Galaxy S
Arkadslar bende j6 teledon var kapalı iken%2 şarj düsuyor bide 23 ultra var ama.onda telefon kapali duruyorken kenarda %5sarj gidiyor neyden kaynaklanır çözümü nedir
14 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
her ne kadar donanimlar gelissede maalesef android yazilim ekosistemi ayni yani hem ram hemde pil kullanımı hala cok fazla
0 Likes
kral123
Active Level 7
Galaxy S
Buna bir çözüm getirmeleri lazım hocam
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
aynen öyle
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Aslında Bir çözümü Yoktur Bu Normal Bir olgu, Cihaz Arka Plan Ve İşlemci Kapasite büyük oluyor Bundan Kaynaklı Daha Güçlü cihaz Daha Fazla Pil tuketecektir.

Kapalı iken Az Şarj Gitsin istiyorsanız AOD'u Tamamen kapatabilir yada Dokununca açma'ya Ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca, Cihaz Kilitlendiğinde wifi kapat Veya Arka Plandaki Uygulamaları Kısıtlayabilirsiniz.
kral123
Active Level 7
Galaxy S
Aod kapalı konim kapali eşitlemerde kapalı
Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Anlıyorum. 😊
Apple'da da Aynı şekildedir, Normal Bir Durumdur.

Eğer pilden yana Sorununuz varsa S23 Ultra'da, İki Adet Pil Sağlığı Ve Ekran Süresi ile ilgili Gönderime detaylı şekilde Bakabilirsiniz. 👇

https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-Cihazlar-İçin-Ekran-Süresi-Arttırma-Öner...

https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/1-Pil-Sağlığı-Maksimum-Pil-Performansı-Neler-Yap...
0 Likes
srdr77
Active Level 9
Galaxy S
Arkaplanda gereksizce internete bağlanan veri alışverişi yapan uygulamalar var. Ama nekadar kısıtlarsan kısıtla o pil %'si düşücek. Engelleyemessin ama yavaşlatırsın
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
birde tabi j6 daki yazilim ve donanimla s24 vs kiyaslanmaz onun da pile bir yuku var tabii
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
J6 ta guclu isletim ve **bleep** yiyecek pek uygulama olmadigi icin oyle
0 Likes