cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Her zaman 1 fps eksik

(Topic created on: 4 weeks ago)
58 Views
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Options
Galaxy S

image

image

neden boyle ?
24 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
Bu dosya kaydedilirken dosyayı sıkıştırıyor veri tasarrufu açısından bu da kaliteyi bir miktar düşürüyor maalesef
0 Likes
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy S
kardesim veri tasarrufu istesek 720p cekeriz veya videolari HEVC formatinda cekeriz. Alan tasarrufuyla ilgisi oldugunu dusunmuyorum. bunun icin farkli ayarlar var cunku
kahraman06
Active Level 5
Galaxy S
Bu sorunu ben de yaşıyorum. Müşteri temsilcilerini bile aradım. "Adaptif olduğu için ortam ısısına göre" falan filan dedi ama saçma bence. Nerede kaldı 60 FPS artısı? Hos degil
0 Likes
Melih_A34
Active Level 8
Galaxy S
Benim deneyip 2dkde çözdüğümü temsilcinin bilememeside ayrı saçmalık, zaten yüksek ihtimal onların teknik bilgisi yoktur.
0 Likes
kahraman06
Active Level 5
Galaxy S
Cozum buldun peki
0 Likes
Melih_A34
Active Level 8
Galaxy S
Yorum yazdım okuyabilirsin, bir çözüm sanırım yok zaten olması gereken birşey fps kısmassa gmrüntü bozulur, yorumumu oku anlarsın ne demek istediğimi
0 Likes
Melih_A34
Active Level 8
Galaxy S
Çözümü kamera ayarlarından otomatik fpsyi kapatmak, tahmin ettiğim gibi açıklamasjnda ışıkla alakalı olduğu yazıyor1713633538091.jpg
0 Likes
Melih_A34
Active Level 8
Galaxy S
Bence yapılan bir ayardan kaynaklı çünkü bende tam 60 ve 30 yazıyor
0 Likes
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Galaxy S
Videoda yakınlaştırma yapınca bendede aynısı oluyor ancak yakınlaştırma yapmadan çekersem tam 30 veya 60 yazıyor diğer türlü ya 28 yada 59 fps felan oluyor belki sizdede o yüzdendir
0 Likes