cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hayırlı geceler arkadaşlar s24 ultra lens temizliği ve koruması

(Topic created on: 05-01-2024 01:38 AM)
60 Views
İzmirLee
Active Level 3
Options
Galaxy S
S24ultra kamera lenslerimi çizilmeye karşı nasıl korurum bildiğiniz aparat weya başka bişi varmı bide lens temizliğini nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz 
7 Comments
s21fegang
Active Level 7
Galaxy S
Valla bu konuda takıntılı olmaya gerek yok s21 ve sonrası bu konuda gayet başarılı bence. Tabii ki bir Apple kadar olmasa da. Örnek veriyorum ben s21feyi lensi cizilmesin diye cebe bile atmadım ama sonra zorda kalınca çekinerek attım sonrasında da hicbisey olmadı. Lens temizliği için gerçekten yumuşak bir bez yeterli. Kaliteli ve temiz bir gözlük temizleme bezi ile oluyor. Hatta zorda kalınca hafif kirli ve biraz tozlu bir bezle bile silince hicbisey olmadı iciniz rahat olsun. Ama kıyafet peçete ıslak mendil falan aman ha. Garip bir şekilde bendeki 13 ve cevremdeki çoğu iPhone'u elbiseyle bile silince bir şey olmuyor. Lensleri safir denilse ve safir olmasa bile çizilmeye karşı çok dirençli olduğu aşikâr.
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy S
kamera kapaklı kılıflardan alabilirsin.Sürgüyü kaydırıyorsun açılıyof ve kalın pl-astik ama yumuşak.
İzmirLee
Active Level 3
Galaxy S
Link varmı acaba
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy S
0 Likes
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy S
Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.
0 Likes
Galaxy S
korumalı kılıf al yeter. lens koruyucu kamerayı bozuyor. gündüz **bleep** ettirmesede gece olağan şekilde mahvediyor.
0 Likes
srdr77
Active Level 9
Galaxy S
Derinliği olan kılıf kullanın. Kılıf kullanmıyorsanız. Koruyucu takın üzerine.
0 Likes