cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

🌐👇 | Google Gemini yakında YouTube Music'ten müzik çalmanıza izin verebilir

(Topic created on: 05-07-2024 08:09 PM)
253 Views
s20fekullanıcısı
Expert Level 4
Options
Galaxy S

image

Google Gemini uzantıları desteklemektedir ve şu anda Google , Google Flights, Google Hotels, Google Haritalar, Google Workspace ve YouTube dahil olmak üzere chatbot için yalnızca birinci taraf uygulamalar ve hizmetler için uzantılar sunmaktadır. Chatbot'un bu uygulamalara ve hizmetlere erişmesine ve sorgulara daha iyi yanıtlar sunmasına olanak tanımak için bu uzantıları etkinleştirebilirsiniz. Şirket şu anda Gemini'de bir Google hizmeti için daha uzantı sunmaya çalışıyor ve bu da YouTube Müzik için . Hadi kontrol edelim.

Android Authority'nin yeni bir raporuna göre , Android için Google uygulamasının (Gemini'yi Android cihazlarda sunan uygulama) 15.17.28.29 sürümü, Gemini için bir YouTube Music uzantısı içeriyor. Yayındaki kişiler yeni uzantıyı manuel olarak etkinleştirip kullanabildiler. Tahmin edebileceğiniz gibi bu uzantı Gemini'nin YouTube Music'e erişmesine olanak tanıyor ve müzikle ilgili sorgularda size daha iyi sonuçlar sunuyor

Örneğin, YouTube Music uzantısı etkinleştirildiğinde Gemini'den enerjik şarkılar önermesini isterseniz, sohbet robotu ilgili şarkıları önerecek ve size bu şarkıların YouTube Music'te önizlemesini gösteren kartlar sağlayacaktır. Bir karta tıkladığınızda Gemini, YouTube Music uygulamasını açacak ve sizi platformdaki o şarkıya götürecektir. Cihazınızda YouTube Music uygulaması yoksa bu şarkı size YouTube Music'in web portalında gösterilir.

Google, Gemini için YouTube Müzik uzantısının " En sevdiğiniz şarkıları, sanatçıları, çalma listelerini ve daha fazlasını çalmanıza, aramanıza ve keşfetmenize" olanak tanıyacağını söylüyor . ” Bu uzantı etkinleştirildiğinde Gemini, kitaplığınızdaki şarkılar, beğendiğiniz ve beğenmediğiniz parçalar, favori olarak işaretlediğiniz parçalar, çalma listeleri ve daha fazlası gibi YouTube Music hakkındaki bilgilerinize de erişebilecek. Bunu yapmak, chatbotun tercihlerinize göre sonuçlar sunmasına olanak tanıyacaktır. Google'ın önümüzdeki birkaç hafta/ay içinde yeni uzantıyı kullanıma sunmasını bekleyin

7 Solutions

Accepted Solutions
Solution
circless
Active Level 9
Galaxy S
Apple homepod gibi çıksa

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
eline sağlık

View solution in context

Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Diğer uzantıları etkinleştirdim Bu da gelirse harika olur 😍

View solution in context

Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Teşekkürler paylaşım için 👍

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Galaxy S
Güzel haber 👍😊

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Galaxy S
Ücretsiz olursa güzel olur

View solution in context

Solution
Galaxy S
Eline sağlık

View solution in context

16 Comments
Solution
circless
Active Level 9
Galaxy S
Apple homepod gibi çıksa
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
eline sağlık
shadow764
Active Level 6
Galaxy S
Google asistan mi daha iyi gemini mi?
Galaxy S
Gemini, çünkü yapay zekalı bir asistan
0 Likes
shadow764
Active Level 6
Galaxy S
Nasıl indirebilirim bir de türkce mi acaba?
Galaxy S
Apk olarak indiriliyor, şu anda türkiyede kullanıma sunulmadı. Arayüz Türkçe değil sanırım. Ama soruyu Türkçe sorunca Türkçe cevap veriyor. İstersen bir süre daha Play storeye gelmesini bekle
0 Likes
shadow764
Active Level 6
Galaxy S
İndirdim şuanda geminiye google asistan gibi seslenerek kullanabiliyormuyuz
0 Likes
Galaxy S
Kullanılabiliyor diye biliyorum ama emin değilim
0 Likes
shadow764
Active Level 6
Galaxy S