cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galeriden silme sorunu

(Topic created on: 02-22-2024 12:42 AM)
126 Views
DeliYürek
Active Level 1
Options
Galaxy S
İki tane resim çektim. Galeride duruyor ancak resimleri ekran uzakken gösteriyor üstüne tıklayınca açmıyor. Üstelik resimler dosyalarda da görünmüyor. Galerinin verilerini sildim olmadı. Program yükledim olmadı. Galeride duruyor.

image

0 Likes
7 Comments
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
Bu ekrandayken resimlerin üstüne uzun bastığınız zaman silme imkanınız olmuyor mu?
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy S
Desteklemeyen görsel gibi bilgisayardan bağlanıp silin muhtemelen denemiş siniz bunu da
0 Likes
DeliYürek
Active Level 1
Galaxy S
Bilgisayardan denemedim. Fotoğrafı telefondan çektim. İlk başlarda görünüyordu. Sonra galeriye girince görünmeye ama üzerine tıklayınca görünmemeye başladı. Şu an artık hiç görünmüyor. Böyle boş gri bir şekilde duruyor. Gitmiyor. Üzerine tıklayınca bekliyor da bekliyor ama açmıyor.
0 Likes
DeliYürek
Active Level 1
Galaxy S
Silme seçeneği vardı ama silinemedi diyordu. Şu an silme seçeneği de gitti. Dosyalarımda zaten baştan itibaren hiç görünmüyordu hala görünmüyor. Galeri boşaltan program filan indiriyorum onlarda da görünmüyor sadece galeride görünüyor. Kafayı yedim şu an herhalde 15 tane yöntem filan denedim.
0 Likes
ībrahim
Active Level 4
Galaxy S
Bilgisayar üzerinden Shift -delete deyin bu iki dosya için kesin çözüm 👍🏻
0 Likes
DeliYürek
Active Level 1
Galaxy S
Telefon ayarlarını da sıfırladım yine duruyor. Yapmadığım 2 seçenek kaldı. 1.si telefonu komple formatlamak ikincisi bilgisayara bağlayıp bakmak. Şimdi bağlayacağım bilgisayara. Orada da görünmezse mecbur format atacam gibi görünüyor.
0 Likes
DeliYürek
Active Level 1
Galaxy S
Hocam bilgisayara da bağladım şu an. Tüm fotoğraflar görünüyor o ikisi görünmüyor. Bilgisayar da görmüyor. Eminim böyle bir şeyi ilk defa duymuşsunuzdur. Galeri hariç başka hiç bir yerde görünmüyor.
0 Likes