cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S24 Serisi // Galaxy AI ile yapay zeka çağı başladı

(Topic created on: 01-22-2024 07:16 PM)
29131 Views
SamsungFY
Community Manager
Options
Galaxy S

1440x640.jpg

121 Comments
Galaxy S
Ne oldu baslayınca,uzaya mı çıktık.Sadece fiyatı daha yüksek olan ve daha fazla sorun olan bir model daha üretildi ve yine şaşırtmadı marka!1707138442692.jpg1707138442737.jpg1707138442777.jpg
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Bir işi kolayca yapmak var iken niye uzun yoldan yapasın ki yapay zeka bu noktada ise yarıyor
Örneğin bir benzetme yapıcam Excel Programinda bir çok kolay yol var bilmeyenler tek tek yapıyor bilenler ise hızlı bir şekilde yapıyor. Yani yapay zeka da buna benzer bir işi senin kolayca yapmanı sağlıyor

Fiyat konusuna gelirsem S serisi yıllardır 3.5 ile 4 askeri ücrete tekabül ediyor yani öyle değişen bir fiyat yok yine 4 askeri ücrete alınıyor
Galaxy S
Hâla aynı düşüncede misin🙂?Fiyat ve gelen yapay zekâ özelliklerinin faydası konusunda🧐?Yine bekleneni yaptı ve aynı cihazı bir iki özellik ekleyerek(zaten çok ugrastırmayan özellikler) piyasaya sürdü.Çoğunluk bu şekilde düşünüyor,senin fikrin nedir?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Evet sonuna kadar aynı düşüncedeyim , beğenen Members üyeleri ne kadar haklı bir yorum yazdığımın arkasında durmuşlar

Seneye nasipse Galaxy S25 Ultra alacağım, tim roh un olmadığı bir lansman izleyeceğim için çok güzell Unpacket olucakk 😍

Fiyat konusunda da sonuna kadar aynı düşüncedeyim
Galaxy S
Begeni sayısı haklı oldugun anlamına gelmez,yanlış bir kıstas olur.Senin gibi düşünmeleri doşru veya haklı yapmıyor sizi maalesef.Şu an için verilen fiyatlar ve tanıtılan yapay zeka özellikleri zaten normalde yapabildiğimiz şeyler.Fiyat konusunda aynı fiyatta değiller.Anlamıyorum,bu kadar net bir durum varken nasıl bu şekilde düşünebiliyorsun?Fiyatlar daha yüksek,yapay zekayı kimse umursamadı yeni özellik olmadıgı için,cihaz tasarımı begenilmedi,ekrana dinamik amoled berilip amoled yanığı oluşması engellenecekti yeni yazılımla ama onu da vermedi.Özetle günfen güne kendini tekrar eden ve sürekli daha da sorunlu cihazlar çıkartan bir markaya neden bu kadar destek veriyorsun,ücret almadıgın için soruyorum?Ayrıca neden s24 ultra değilde s25 ultra'yı almak istiyorsun,senin için s24 ultra yeterli değil mi veya fiyatını haketmiyor mu?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Amoled sorunu şubat Ayı ile tüm S serisi cihazlarında düzelecektir .(sonra ise A ve diğer seri cihazlar )

Galaxy S24 Ultra almamamın nedeni S23 e Galaxy AI özelliklerinin gelicek olması ve tim roh döneminde üretilen son cihaz olması .Galaxy S25 Ultra dünya çapında çok ses getirecek 😉 Yeni başkanın sunacağı ilk cihaz olucak o günü beklemek benim için zor olucak 🙈 😁

S24 ultra Tim rohh üretiminde olan bir cihaz, adamın felsefesi S,A ve M serisi cihazları aynı tasarım olmasını isteyen biri ,bunun için S24 serisi beni çok heyecanlandırmadı yapay zeka ,kamera ve 8 gen 3 dışında 😊

S25 Ultrayı bekliyorum 😍

Fiyat konusunda tartışmaya gerek yok hep aynı.
Galaxy S
Fiyat konusunda ben haklı çıktım,neden tartışmaya gerek yok?Amoled sorunu için ek yazılım vermeyecekleri,ekranı doğal ayarında kullandıracakları yönünde açıklama da yapıldı.S24 için bile amoled sorununu çözmek yerine renkleri sönük kullanıp,ışığı azalttırıyor.S24 ultra için de dünyada çok ses getireceği söylendi ama o da fos çıktı ki s22 ultra için de aynı durum oldugundan s25 serisi için sen yine de çok ümitlenme 😉.Artık şunu da anlamış olman gerekiyor;işlemci,ram ne kadar iyi olursa olsun yazılım kötüyse o yazdıgın özellikler hiçbir işe yaramıyor 🤗.Neyse umarım senin beklediğin gibi olur da şaşırtır bu sefer samsung 😊.
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
İlk öncelikle şunu bir açıklayım one uı 6.0 daki amoled sorunu ile s24 ultradaki sorun apayrı ilk önce bunu bilmen gerekiyor sonra vermeyecekler diyeceksin 😉 😁(neyin açıklamasını yapıldığını hepinizden önce biliyorum )

Ben boşuna ümitlenmem vardır benim bildiğim ismimi boşuna" Alfatürk" koymadım

Fiyat konusu hep aynı 4 askeri ücret .
Galaxy S
Amoled yanığını engellemek için yeni teknoloji yazılımı verilecek diyen sizdiniz ama marka ekranı doğal ayarda tutmaktan bahsetti.Özetle o kadar para ver ama ekran sorununu çözemesinler ve çözmek yerine kısıtlamaya gidip,yapay zeka ile konuyu değiştirsinler.Hâla senin neden samsung maaşlı çalışanı gibi savundugunu anlayabilmiş değilim.Reklam için para alsan tamam ama markanın hatası ve aldatmacasını nasıl görmezden gelebiliyorsun🧐?Sen benim bilmediğim o kısmı paylaşırsan memnun olurum.Bilmediğim bir link varsa paylaş,tolga'nın paylaşımı dışında.
0 Likes