cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S21 Ultra tekrar su altında

(Topic created on: 06-29-2021 07:01 PM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy S

National Geographic Traveller Hindistan köpek balığı objektifte kadını yicek gibi 😬

 
National Geographic Traveller India, denizdeki vahşi yaşamın çarpıcı görüntülerini yakalamak için Samsung India ile ortaklık kurdu . Bir deniz yaşamı uzmanının su altı maceralarını sadece bir Samsung Galaxy S21 Ultra kullanarak yakalamasını içeriyor . 8K videografi, düşük ışıkta fotoğrafçılık ve 8K video kaydederken 33 megapiksel fotoğraf çekme yeteneği gibi birkaç Galaxy S21 Ultra kamera özelliğini çalışırken görüyoruz. Aşağıdaki video, maceracının Maldivler'in köpekbalığı adası Fuvahmulah'ta başlayan okyanus yolculuğunda bize yol gösteriyor.
 
 
Galaxy S21 Ultra'nın IP derecesine sahip olmasına ve su altında kalabilmesine rağmen, bunu deniz ortamında yapmaya çalışmak, yüksek atmosferik basınç ve tuzluluk nedeniyle neredeyse kesinlikle onu mahvedecektir. Bu nedenle akıllı telefon koruyucu bir katmanla kaplanmıştır. Bu, teorik olarak, ışığın kırılması için fazladan bir katman eklediğinden görüntülerin kalitesini etkileyebilir. Bu, okyanusun bazı çarpıcı görüntülerini yakalamayı başardığı için Galaxy S21 Ultra'yı pek rahatsız etmiş gibi görünmüyor.
 
Bizim Galaxy S21 Ultra yorumu akıllı telefonun kamerası tarafından kaydedilen 8K videoları kalitesi marjinal iyi 4K ateş olanlardan daha tek olduğunu belirledi. Belki de National Geographic, standart ekipmanlarıyla her zaman çözünürlükte çekim yapmaya alışkın oldukları için ortalama bir tüketiciden 8K çekim için daha iyi bir kullanıma sahiptir.
 
 
4 Comments
RecepF
Expert Level 5
Galaxy S
Bir önceki su altı çekim ve video

Galaxy S21ULTRA su altında çekimler muhteşem
👇
https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-S/Galaxy-S21ULTRA-su-altında-çekimler/td-p/8642447
0 Likes
Ümitb
Active Level 5
Galaxy S
S21 gerçekten mükemmel bir telefon
RecepF
Expert Level 5
Galaxy S
S21 Ultra iyidir
Ümitb
Active Level 5
Galaxy S
Ayn