cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

En büyük rakibi ile karşı karşıya

(Topic created on: 07-23-2023 07:03 PM)
48 Views
Actixel
Expert Level 1
Options
Galaxy S
Fotoğrafta gördüğünüz malum cihaz 10 15 dakika genshin impact oynadıktan sonra performansını kademeli bir şekilde kısıyor, ancak Galaxy S23 Ultra en baştaki performansını korumaya devam ediyor. Her fırsatta söylüyorum ve söylemeye devam edeceğim "Rakip markada" vapour chamber YOK. O işlemci nasıl dizginlenecek sihirle mi? Kuru kuru konuşmayın o bundan hızlı o şundan iyi diye kendiniz test yapın. Satılmış benchmarklarla kıyaslama siteleri ile gelmeyin buraya millet bu cihazları benchmark yapmak için almıyor. "Rakip markaya" kötü birşey söylenince yok "video montajlı" yok "bu yalan haber az geekbenche bak" falan demeyi biliyorsunuz. 

image

Actixel
Expert Level 1
Galaxy S
🥰🥰😅😁😁😁
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy S
🤣🤣🤣😍
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
🤣🤣🤣
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy S
😍😍🤣🤣
Galaxy S
😂😂😂
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy S
🤣🤣😍😍😍
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Video montajlı diyen benim🙂 Madem test yaptın, neden videosunu çekip paylaşmadın?
Actixel
Expert Level 1
Galaxy S
1- kesinlikle isim belirtmedim neden üzerine alındın?
2- Ben teknoloji kanalı veya editörü değilim. O telefonları oyun oynarken çekecek donanımın varmı? O videoyu editleyecek kurgusunu vb yapacak bir ekibin varmı diye hiç sormuyorsun. Ben sırf bunun için video çekip 1 2 günümü sırf buna ayırabilecek bir insan değilim. Sana kaç kez mantıklı gerekçeler sundum zaten ama inanmak istemedin. Kaldı ki video çeksem bana da montaj demeyeceğin değerlerle oynamadın diyeceğin ne malum? Mağdur oldun, anlıyorum ve seni destekliyorum. Sadece iki cihazı da kullanan bir kullanıcı olarak deneyim paylaşıp eleştiri yaptım. Varsa itirazın PM den konuşabiliriz.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Video montaj diyenin ben olduğumu belirtmek istedim.

Sadece video çekip bana atacaktın **bleep** montajlayacak düzenleyecek bir ekipmana gerek yok. Kaldı ki S23 Ultra cihazın ile montajları yapabilirsin. Bilgisayarın da gayet yeterli bunun için. Ek olarak ekipmandan kastın nedir?

Sadece Video çekip hızlandırırdın bunu galeriden se yapabiliyorsun. Nasıl olsa Tab S8 cihazın var.

Montaj olursa ben anlarım merak etme zaten. Sadece Galaxy S23 Ultra cihazın var biliyorum. Iphone 14 Pro Max çöpmüş gibi konuşuyorsun. Benim İphone 14 Pro alma isteğimi bile bile İphone 14 Pro alanlara ve alacaklara laf ediyorsun.

İtirazım yok, ben görmeden hiç bir şeye inanmam. İphone 14 Pro cihazlarının da nasıl donanımda olduğunu biliyorum. Her ne kadar özellik konusunda Samsung'tan geri kalsa da yüksek hızlı işlemcilerle düşük kapasiteli bataryalardan 9 10 saat ekran süresi alabilmeleri Samsung'tan bir adım öne atan şeylerden biri. Kaldı ki sen güncellemeyi daha erken almak için Tayland yazılımı attın. İphone cihazları yazılımları gün içinde saat farkları ile alıyorlar. Büyük İOS güncellemelerinde de saat saat liste verilip cihazlara yayınlanıyor. Cihaz yazılımları daha stabil. Tercihimin sebebi de bu. Yakınımdaki kimse Apple servisinde mağduriyet yaşamadı, hepsini Samsung'a geçirdim. Şimdi Samsung'ta yaşadığım problemlerden dolayı onlar da Samsung aldıklarına bin pişmanlar.
Actixel
Expert Level 1
Galaxy S
Mevcut gönderide sana kimse niye malum marka diye sormadı. Yine mevcut gönderide nerede sözde cihaz çöp gibi bir ima var söylermisin? Ben bir video çekersem keyifle izlensin diye çekerim. Sen ve senin gibi bazı insanlara S23 Ultranın daha üstün olduğunu kanıtlamak için değil. Buna değmez... Dolayısıyla bunun için özel donanımlara ihtiyacım olacaktır. Eğer bunu yapmadım diye bana korkak diyeceksen durma de. Umurumda değil inan ki, çok daha önemli ve mühim işlerim var.