cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 15 ve S21

(Topic created on: 05-11-2024 02:43 PM)
361 Views
İntelligent99
Active Level 5
Options
Galaxy S
Bazı teknoloji sitelerinde, android 15 in Galaxy S21 için de geleceğinden bahsetmişler. Bunun doğruluk derecesi nedir?

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Hehahe
Active Level 6
Galaxy S
Gelecek. En az 4yıl sürüm güncelleme sözü var. Android 11 ile çıktı. En az android 15 alacak.

Android 15 sonrası ise Samsunga bağlı. Isterlerse verirler ama çok yüksek ihtimal vermiyeceklerdir.

View solution in context

Solution
Rockersahin
Expert Level 1
Galaxy S
Arkadaşlar Ultra Serilerinde 7 Yıl Güncelleme Sözü Var Sanırım S23 Ultra 2030 Yılına Kadar Var Benim S23 Ultra Varda 🙏🤘

View solution in context

Solution
Melsa-5
Active Level 7
Galaxy S
15 son zaten daha almaz

View solution in context

9 Comments
Solution
Hehahe
Active Level 6
Galaxy S
Gelecek. En az 4yıl sürüm güncelleme sözü var. Android 11 ile çıktı. En az android 15 alacak.

Android 15 sonrası ise Samsunga bağlı. Isterlerse verirler ama çok yüksek ihtimal vermiyeceklerdir.
Solution
Rockersahin
Expert Level 1
Galaxy S
Arkadaşlar Ultra Serilerinde 7 Yıl Güncelleme Sözü Var Sanırım S23 Ultra 2030 Yılına Kadar Var Benim S23 Ultra Varda 🙏🤘
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Yok malesef s24 ve sonrasi cikan s serisi icin o 7 buyuk
Rockersahin
Expert Level 1
Galaxy S
S23 Ultrayada Verilmesi Gerekiyor Diye Düşünüyorum Dur Google Amcaya Sorayım Bakalım
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Ultra bakarsak s20 neden andorid 14 almadi 😂 samsung belirtigi zqman vaz gecmiyor googlede pek bisey bulamasin o konu icin
eyequeS23u
Active Level 7
Galaxy S
S21 serisine android 15 zaten son güncelleme olarak gelecekti neye şaşırdınız ?
0 Likes
Galaxy S
Geçen sene S20 için güncelleme vermediler de ondan sordum. Kızmana gerek yok.
eyequeS23u
Active Level 7
Galaxy S
O ayrı bu ayrı s21 serisi için 4 yıl sözü verildi s20 serisi için kesin bir şey yoktu o yüzden vermediler. Ayrıca kızmadım..
Solution
Melsa-5
Active Level 7
Galaxy S
15 son zaten daha almaz