cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ağa bağlanma problemi, Galaxy S21 5G

(Topic created on: 11-30-2021 10:09 PM)
388 Views
berfin123
Beginner Level 4
Options
Galaxy S

Merhaba, S21 5G model telefonum evdeki Wi-Fi ağına bağlanır bağlanmaz ağdan düşüyor. Diğer Wi-Fi ağlarında bu sorun yaşanmıyor. Ancak evdeki Wi-Fi'ye bağlanan diğer cihazlarda da bu sorun yaşanmıyor. Telefonumu yeniden başlatmayı, ağı unutup ağa tekrar bağlanmayı, modemi yeniden başlatmayı ve ağ ayarlarımı sıfırlamayı hali hazırda denedim. Soruyu yardım kısmında sordum fakat ağ ayarlarımı sıfırladığımı belirtmeme rağmen bana ağ ayarlarımı sıfırlamamı söyleyen bir dönüt geldi. Telefonumu dün öğlen güncelledim, sorun bu öğlen yaşanmaya başladı. Aynı sorunu yaşayan var mı? Ne yapabilirim, telefonumu servise mi yollamalıyım?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim ,

Bu sorunlar yeni gelicek güncelleme ile çözülecektir muhtemelen bu hafta içi güncelleme yayınlanmış olur kardeşim

Güncelleme ile düzelmez ise o zaman yetkili servise iletiniz belki cihazdaki wifi antenlerinde sorun olabilir

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

View solution in context

0 Likes
7 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung müşteri hizmetleri temsilcilerini arayın ve onlardan detaylı bilgi alın konu ile ilgili
444 77 11
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim ,

Bu sorunlar yeni gelicek güncelleme ile çözülecektir muhtemelen bu hafta içi güncelleme yayınlanmış olur kardeşim

Güncelleme ile düzelmez ise o zaman yetkili servise iletiniz belki cihazdaki wifi antenlerinde sorun olabilir

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
0 Likes
berfin123
Beginner Level 4
Galaxy S
Teşekkür ederim
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim kardeşim ne demek 😊
0 Likes
tolgaS20FE