Resolved! Solved

Original topic:

לשונית התראות

(Topic created on: 01-30-2024 09:58 PM)
45 Views
שליו-
Active Level 5
Options
Galaxy S
הי חברים,
מישהו מצא דרך להחזיר את הצבע ללשונית ההתראות?
מאז העדכון האחרון, לשונית ההתראות הפכה לצבע אפור-לבן מעצבן, וזה פשוט מעלה את הסעיף, מישהו מצא פיתרון איך אפשר להחזיר לשם את הצבע?
לצורך העניין בדקתי דרך Good Lock וגם שם אין אופציה, את האייקונים הצלחתי להקטין חזרה דרך שם, אבל לא להחזיר את הצבע ללשונית ההתראות.
אני עם גלקסי 22 אולטרה (בקרוב 24) אבל ממה שהבנתי זה אצל כולם וזה גם בצבעים החדשים גם בגלקסי החדש.

תודה רבה לעוזרים!
Galaxy S
תבחר צבע ואז תגדיר Saturation, כהה או בהיר, לפי מה שאתה רוצה.
0 Likes
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
כן, לא מוצא את הצבעים בצורה נכונה שלא יציק בעין, לא מוצא איך להגדיר את הצבעים המקוריים שהיו שהם היו נעימים בעין, כמו שאתה מבין אני גרוע בעיצוב 😂
בהזדמנות אולי אדליק את הטבלט ששם לא הסכמתי לעדכן בגלל זה ואראה.
בכל אופן, אי אפשר לשנות את הצבע האפור הכהה אי אפשר לשנות שם. או שפשוט לא מצאתי..1706644672254.jpg
Galaxy S
את צבעי הרקע לא ניתן לשנות כרגע.
0 Likes
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
כן, עשו נזק.. באסה איתם, כל עדכון עושים נזק למשהו, למה לא לעשות עדכון בלי נזק 🤦🏻‍♂️
Solution
ShalomS
Active Level 10
Galaxy S
אתה יכול להוסיף את הצבעים על פי מספר
הוספתי תמונות ומספרים לפי הסדר
הצבעים הם של הגרסא הקודמת
בהיר וככהiMarkup_20240131_004033_1000065063_1706654433.jpgiMarkup_20240131_012152_1000065067_1706656912.jpg
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
תודה רבה, אבדוק בבוקר 😀
ShalomS
Active Level 10
Galaxy S
תפעיל גם בהגדרות > התראות > Advanced
הצג סמלי אפליקציות בהתראות
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
תודה רבה, טוב, לא חיכיתי לבוקר בסוף חחח... בהגדרות כבר מופעל, זה לא השתנה בעדכון. לגבי ההגדרה עשיתי, לדעתי ה7 לא 100% כי נעלמה ההפרדה בין האפליקציות בהתראות ולא אפשרי לקרוא מה האפליקציה שממנה ההתראה (את הכותרות) אבל תודה רבה, כל השאר נראה נהדר! באמת פתר את רוב הבעיה עם הנזק שעשו בעדכון 14.
ShalomS
Active Level 10
Galaxy S
בכיף !
הכי קרוב שאפשר
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
תאמין לי אני מצטער שלא דיברתי איתך קודם 😀, אפיץ את הבשורה לעוד אנשים שחיפשו ולא מצאנו פיתרון מאז העדכון