Resolved! Solved

Original topic:

לשונית התראות

(Topic created on: 01-30-2024 09:04 PM)
64 Views
שליו-
Active Level 5
Options
Galaxy S
הי חברים,
מישהו מצא דרך להחזיר את הצבע ללשונית ההתראות?
מאז העדכון האחרון, לשונית ההתראות הפכה לצבע אפור-לבן מעצבן, וזה פשוט מעלה את הסעיף, מישהו מצא פיתרון איך אפשר להחזיר לשם את הצבע?
לצורך העניין בדקתי דרך Good Lock וגם שם אין אופציה, את האייקונים הצלחתי להקטין חזרה דרך שם, אבל לא להחזיר את הצבע ללשונית ההתראות.
אני עם גלקסי 22 אולטרה (בקרוב 24) אבל ממה שהבנתי זה אצל כולם וזה גם בצבעים החדשים גם בגלקסי החדש.

תודה רבה לעוזרים!
23 Comments
Galaxy S
אפשר להפעיל את לוח הצבעים בהגדרות טפט וסגנון, ואפשר גם עם Theme Park.
רק את צבעי הרקע עצמם לא ניתן לשנות. מקווה שבעתיד יתאפשר.
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
זה לא משנה אותם כמו שצריך, לא הצלחתי להחזיר למה שהיה, הייתי תמיד עם המקורי של סמסונג, השינוי עשה שם נזק ודפק את הצבע לאפליקציות, ככה שויתרתי והחזרתי (מאפשר לי לבחור צבע אבל אז גם האפליקציות בהתראות מקבלות את אותו צבע במקום הצבע שלהן ככה שזה לא מועיל ורק עושה יותר נזק מתועלת)
Solution
Galaxy S
תתקין במקביל גם QuickStar ב-Good Lock ושם אפשר לבטל את מה שתיארת.
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
בודק ומעדכן, תודה
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
תותח, תודה רבה לירון, עזר, אחקור את עניין הצבעים לראות מה יהיה נעים בעין, כבר לא זוכר מה היו הצבעים הישנים, אבל זה פותר את הבעיה ❤️
Galaxy S
בכיף!
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
לימדת אותי 2 דברים היום 😀
Galaxy S
שמח לשמוע, שמח לעזור 😄
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
טוב, קבל ביטול, זה עובד ונחמד, אבל לא מצליח לסדר את הצבעים שלא יציקו בעין, לא מבין למה היה קשה לסמסונג להשאיר את הצבעים שהיו נעימים ולעשות את זה כל כך חשוך ומעצבן 😔
מוותר, יותר מידי זמן שורף על זה ולא מצליח, יש דברים שהאפליקציה גם לא מאפשרת לשנות, ואיפה שמגדיר צבע הוא חזק מידי, לא מוצא אמצע כמו שהיה פעם