Resolved! Solved

Original topic:

כמה שאלות S24 אולטרה

(Topic created on: 03-22-2024 11:31 AM)
240 Views
נורית_S24_אולטרה
Active Level 10
Options
Galaxy S
שלום רב,

איך להימנע מצריבת מסך?
כמה זמן מומלץ להגדיר לכיבוי מסך אוטומטי?
האם מומלץ להשתמש במכשיר בזמן טעינה?
האם יש אפשרות להשתמש באופצית סיכום של ה AI לא רק בדפדפן למשל בוואטסאפ, בממברס, בפייסבוק וכו'?
כי לפעמים יש הודעות ארוכות ואני מעוניינת לסכם אותן לא הודעות שלי אלא של אחרים.
האם כדאי להפעיל מחדש את המכשיר כל יום?

כרגע אלו השאלות שיש לי ואולי יהיו עוד בהמשך😊

חג פורים שמח ומבדח🤡🎭
שבת שלום ומבורכת 
תודה מראש🙂

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S
היי,

1. מה שגורם לצריבת מסך זו תמונה סטטית לאורך זמן. צריך להימנע מתמונה סטטיס בעיקר בבהירות גבוהה, בעת התחממות המכשיר, בסביבה חמה ובשמש ישירה.

2. כמה שפחות עדיף, אני אישית על דקה, אבל מנגד, אני גם מרבה לכבות את המסך מיד אחרי סיום שימוש.

3. טעינה גורמת להתחממות המכשיר והסוללה בפרט, חום לא בריא לסוללה, ושימוש במכשיר תוך כדי גורם להתחממות גבוהה יותר, אז לטווח הארוך זה לא בריא לסוללה.

4. תכונות ה-AI מוטמעות באפליקציות ספציפיות, ביניהן המקלדת. אז אמנם סיכום לא קיים בכל מקום, אבל לדוגמה כתיבה ושיפור כתיבה עם AI אפשר לעשות בכל מקום שהמקלדת קשורה בו. סיכום ספציפית לא זמין בכל מקום.

5. אין צורך לבצע הפעלה מחדש על בסיס יומי, אולי על בסיס שבועי אם מרגישים בביצועים נמוכים לאורך זמן, אך בפועל גם את זה אני לא עושה ולא מרגיש שום ירידה בביצועים.

View solution in context

Solution
Username13344
Active Level 5
Galaxy S
את יכולה להגדיר זיהוי פנים וככה לפתור את הבעיה של כיבוי המסך לדעתי :)

דרך אגב אפשר להגדיר שלחיצה על הכפתור של העט גם תפתח את הנעילה, אבל זה מצריך סדר מסויים.

View solution in context

13 Comments
Solution
Galaxy S
היי,

1. מה שגורם לצריבת מסך זו תמונה סטטית לאורך זמן. צריך להימנע מתמונה סטטיס בעיקר בבהירות גבוהה, בעת התחממות המכשיר, בסביבה חמה ובשמש ישירה.

2. כמה שפחות עדיף, אני אישית על דקה, אבל מנגד, אני גם מרבה לכבות את המסך מיד אחרי סיום שימוש.

3. טעינה גורמת להתחממות המכשיר והסוללה בפרט, חום לא בריא לסוללה, ושימוש במכשיר תוך כדי גורם להתחממות גבוהה יותר, אז לטווח הארוך זה לא בריא לסוללה.

4. תכונות ה-AI מוטמעות באפליקציות ספציפיות, ביניהן המקלדת. אז אמנם סיכום לא קיים בכל מקום, אבל לדוגמה כתיבה ושיפור כתיבה עם AI אפשר לעשות בכל מקום שהמקלדת קשורה בו. סיכום ספציפית לא זמין בכל מקום.

5. אין צורך לבצע הפעלה מחדש על בסיס יומי, אולי על בסיס שבועי אם מרגישים בביצועים נמוכים לאורך זמן, אך בפועל גם את זה אני לא עושה ולא מרגיש שום ירידה בביצועים.
Galaxy S
סעיף 1
מה הכוונה תמונה סטטית?
האם הכוונה שמשאירים את המכשיר דלוק באותו מצב ללא הזזה?

סעיף 2
לפעמים יש צורך להניח את המכשיר ולהמשיך לאחר דקה ובגלל זה אני לא מפעילה את הכיבוי אוטומטי אחרי דקה אלא אחרי 5 דקות

סעיף 3
תודה להמלצה אפעל כך

סעיף 4
האם באחד העדכונים תהיה האופציה?

סעיף 5
במכשיר הקודם הייתי מבצעת הפעלה מחדש על בסיס יומי, אם אין צורך אעשה זאת רק פעם בשבוע.

תודה 🙂
Galaxy S
1. נכון, שהתצוגה נשארת סטטית על משהו בלי רענון של הפיקסלים.

4. זה דורש אינטגרציה מעמיקה יותר באפליקציה, זה יוכל לקרות בעיקר בשיתוף פעולה בין היצרן (סמסונג) לבין המפתחים.
אלא אם כן, סמסונג תמצא דרך עקיפה להחיל את זה.

בכיף, תודה על הסימון כפתרון 🙏🏻
Galaxy S
האם זה טוב כיבוי מסך אוטומטי אחרי 5 דקות או 2 דקות?
כי אחרי דקה זה מהיר מדי 🤔
Galaxy S
זה מתכון לצריבת מסך, אלא אם כן, הבהירות יחסית נמוכה, המכשיר קר ואינו חשוף לשמש ישירה או סביבה חמה.
צריך גם לקחת בחשבון שצריכת הסוללה במשך הזמן הזה תהיה גבוהה יותר כי המסך דולק.
כפי שציינתי, העדיפות היא כמה שפחות, אבל מצד שני גם הנוחות שלך חשובה.
תעשי מה שאת רואה לנכון.
Galaxy S
הנוחות חשובה לי אבל המכשיר יותר שלא יהיו איתו בעיות הגדרתי דקה כי הפעלתי זיהוי פנים ופחות מזה המסך נכבה מהר בזמן שאני משתמשת במכשיר
תודה 🙂
Solution
Username13344
Active Level 5
Galaxy S
את יכולה להגדיר זיהוי פנים וככה לפתור את הבעיה של כיבוי המסך לדעתי :)

דרך אגב אפשר להגדיר שלחיצה על הכפתור של העט גם תפתח את הנעילה, אבל זה מצריך סדר מסויים.
Galaxy S
זה בטוח?
שלא יזהה בטעות אדם אחר
Username13344
Active Level 5
Galaxy S
מה הכוונה באדם אחר?

אם לפנים אחרות שיפתחו את הנעילה, לא נראה לי שאפשר.

ואם התכוונת לכפתור של העט?

לי זה עובד לא חושב שיש בעיית אבטחה עם זה