Original topic:

אייקונים

(Topic created on: 02-10-2024 09:31 PM)
94 Views
שליו-
Active Level 5
Options
Galaxy S
חברים, מישהו מצא דרך להגדיר אפליקציות בצורה חופשית בגלקסי 24?
בגלקסי הישן השתמשתי בערכת נושא ששם האייקונים היו בצורה המקורית שלהן (ולא שכולן יותאמו לאותה צורה).
מצאתם דרך לזה?
ערכת הנושא שהשתמשתי בה במכשיר הישן כבר לא קיימת ככה שצריך לחפש פיתרון אחר
תודה רבה!
8 Comments
NoyS
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

היי שליו,
ייתכן שערכת הנושא איננה נתמכת בגרסה החדשה אך ישנן ערכות נושא שונות הכוללות סמלים בצורה המובנית.
בנוסף, באפשרותך לבחור כל ערכת נושא ולאחר מכן לשנות את הסמלים באופן הבא:
היכנס אל הגדרות המכשיר > ערכות נושא > לחץ על תפריט (3 הפסים בשורת הבחירה) > הקש על 'הפריטים שלי' > לחץ על 'סמלים' > בחר ב'ברירת המחדל'.
כעת הערכה תשאר כפי שבחרת, מלבד הסמלים שיחזרו לצורתם המקורית.
אם אתה משתמש רק בלוח הצבעים תוכל לבחור שלא יכלול את סמלי היישום באופן הבא:
היכנס אל הגדרות המכשיר > טפט וסגנון > לוח צבעים > גלול מטה וכבה את המתג ליד 'החל לוח צבעים על סמלי היישום'.

0 Likes
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
כן, זה אני מכיר אבל לא מצאתי משהו שעושה את זה, יש לך אפשרות להעביר בקשה אולי יאפשרו את זה מתישהו?
0 Likes
NoyS
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

מה הכוונה? הדרך שציינתי היא הדרך הקיימת להגדיר ערכת הנושא אך עם צורת האייקונים המקורית.

0 Likes
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
ברירת המחדל זה שכל היישומים מתאימים את עצמם לגודל זהה.
אני רוצה שכל אפליקציה תהיה בצורה הנוכחית שלה (אם יש אפשרות שיוסיפו).
ערכת הנושא של האייקונים היחידה שאיפשרה את זה, נמחקה מהחנות ככה שאין יותר אופציה.
ושואל אם יש אפשרות להעביר אולי סמסונג יאפשרו להגדיר שהיישומים יהיו בצורה מקורית בלי לשנות ערכת נושא
0 Likes
NoyS
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

מה הכוונה? אשמח שתרחיב, או תוסיף תמונה שמציגה את מה שאתה מתאר.
ערכת הנושא לא מתאימה את גודל האייקונים היא משנה את הצורה והצבע בהתאם לערכה, אתה יכול לשנות את הפריסה בהגדרות של מסך הבית ומסך היישומים.
ההגדרה שציינתי מאפשרת לך להחזיר את האייקונים לצורתם המקורית, הגודל יקבע בהתאם לפריסה שתבחר.

0 Likes
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
לדוגמא, שלושת הראשונים, מוגדר להשלים את הגודל לגודל זהה כמו של שאר האפליקציות.
זה סתם דוגמא, ואני על ברירת המחדל ולא מופעל לי לוח הצבעים1707659564682_1707659564664_0.jpg
0 Likes
NoyS
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

תודה, הבנתי את הכוונה שלך.
ברירת המחדל אכן מציגה את האייקונים באופן תואם על מנת ליצור סדר וארגון במסך. צורת האייקונים עליה דיברת היתה כחלק מערכת נושא חיצונית.
אני מבינה שאתה מעוניין בהגדרה מובנית שתאפשר זאת, העברתי את הבקשה שלך למפתחים :)

0 Likes
שליו-
Active Level 5
Galaxy S
כן וזה מציק לי בעין שהכל זהה חחח תודה רבה :)
תוכלי להעביר בבקשה גם את שאר הפוסטים שפרסמתי? דברים שכבר היו והורידו אותם עם הגלקסי החדש משום מה
0 Likes