cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

İphone 13 mü yoksa Galaxy S23 mü?

(Topic created on: 03-23-2024 09:54 PM)
571 Views
Ubeyd09
Active Level 4
Options
Galaxy S
Kişisel olarak değil teknik olarak cevaplarsanız sevinirim.
23 Comments
Galaxy S
İphone 13
0 Likes
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
Pili iyi gitsin
Kamerasi iyi olsun
Oyun performansı yüksek olsun dersen s23

Güncelleme desteği olsun
Uzun süre donma olmasın
Dersen 13
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Güncelleme konusunda samsung şuan aylık periyotlarla güncellemeyi zaten sunuyor bu konuda Apple eksi kalır hiç bir yanı yok stabilite konusunda +1 avantajlı arayüz daha akıcı
0 Likes
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
Samsung şuan hiçbir şekilde adam akılı Güncelleme vermiyor verirse de yamuk yumuk veriyor şuan da iphonenin 120 hzlik her modeli samsungtan arayüz Güncelleme konusunda çok çok daha iyi
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Doğru 120hz daha akıcı animasyon geçişleri bir tık daha iyi ama apple mükemmel değil stabiltede Samsung ondan da kötü dolayısıyla zaten mükemmel mis gibi görünüyor Samsung yazılım daha yeni yeni stabil yolmaya başladı o da büyük güncellemenin ardından gelen güncelleme ile gerçekleşiyor
0 Likes
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
Kendimi bildim bileli Samsung kullanıyorum samsungun söylediğim hatalarını hem kendim gördüm hem İnternete Apple kulanmamama rağmen böyle bir hatayı asla duymadım Samsung stabil olarak çalışmıyor s23U kullandım onda bile geçişler doğru düzgün değildi
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Zaten bu animasyon olayını 6.1 ile geçildi daha yeni yeni şu anımızı geçişleri düzeldi one 7.0 ile apple ayarına gelir umarım
0 Likes
yusuuff
Active Level 8
Galaxy S
Net iPhone 13
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba

Iphone 13 mu yoksa s23 mu konusunda şu şekilde yorumlarım

Kamera,islemci konusunda S23

Pil konusunda iphone 13 derim

Iphone 13 kamera konusunda kötü değil ama s23 daha iyi olduğu da çok açık bir gerçek iki cihazı da test etmiş olduğum için biliyorum benim tercihim fiyat farkları da hayli fazla olduğu için s23 derdim
0 Likes