cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

samsung note 10+

(Topic created on: 12-24-2019 10:44 PM)
132 Views
hiiiiiiiiii
Beginner Level 3
Options
Galaxy Note

Merhaba note 10+ kullaniyorum fakat telefon ile konusurken karsi tarafin sesi tatmin etmiyor ses az geliyor bunun ile ilgili cozum yada yapilmasi gereken bir sey var mi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba hiiiiiiiiii,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızda bulunduğunuz alanda şebeke sinyali düşük ise şebeke sorunu yaşayabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz durum için şebeke modunu kontrol edelim; Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar > Şebeke Modu > Lte /3G / 2G yada 3G / 2G seçili olması gerekir.

Sorun devam etmesi durumunda sıfırlama önerebiliriz. Cihazınızı sıfırlamadan önce yedek almayı unutmayın. Cihazınızı sıfırlamak için de aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarını Sıfırla'dır

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

2 Comments
AndrewMallams
Active Level 7
Galaxy Note
Görüşme ses düzeyini artır hocam. Bunu telefonla görüşme yaparken ses tuşlarıyla yapabilirsin.
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba hiiiiiiiiii,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızda bulunduğunuz alanda şebeke sinyali düşük ise şebeke sorunu yaşayabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz durum için şebeke modunu kontrol edelim; Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar > Şebeke Modu > Lte /3G / 2G yada 3G / 2G seçili olması gerekir.

Sorun devam etmesi durumunda sıfırlama önerebiliriz. Cihazınızı sıfırlamadan önce yedek almayı unutmayın. Cihazınızı sıfırlamak için de aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarını Sıfırla'dır

Teşekkürler.

MOD