cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Pil değişimi

(Topic created on: 07-24-2022 09:52 AM)
390 Views
note806
Active Level 3
Options
Galaxy Note

Arkadaşlar cihaz galaxy note8 batarya değişimi yaptım ancak members uygulamasından pile girdiğimde işlem gerekli yaşam zayıf diyor pilin yeni olmasına rağmen nasil düzelir acaba yardımcı olur musun 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy Note

Zayıf pil diyorsa en yakın servise giderek orjinal parça ile değişiklik yapmanızı öneririm

View solution in context

12 Comments
smsismail
Active Level 7
Galaxy Note
Members testi göz boyamaktan başka bir şey yapmıyor. Eğer piliniz yeterli performansı verebiliyorsa sorun yok demektir.
note806
Active Level 3
Galaxy Note
Acubaterya uygulaması güvenilirmi
smsismail
Active Level 7
Galaxy Note
Üçüncü parti uygulamalar hakkında bir şey söyleyemeyeceğim hocam. Pil kullanımınızı atarsanız belli olur.
note806
Active Level 3
Galaxy Note
Sabah sekizde sarıdan çıktı %90 sarji vardı Screenshot_20220724-102326_Settings.jpgScreenshot_20220724-102249_Device care.jpg
smsismail
Active Level 7
Galaxy Note
Pek iç açıcı görünmüyor. Muhtemelen pil yeni olduğu içindir. 1 veya 2 hafta sonra düzeleceğini düşünüyorum.
note806
Active Level 3
Galaxy Note
Sağolun teşekkürler inşallah düzelir
Mutlu1979
Active Level 3
Galaxy Note
Kim değiştirdi ise pili ondan bilgi alın ! Orijin pil mi ? Çakma mı? Orijin değilse tereddütsüz sorun yaşarsınız
Galaxy Note
Buarada note806 yazi fontu nasil-neyle renklendirdin???batarya olarakda mucize deji bataryayi note3de 3seneye yakin kullandim.note8 su an kendi bataryasi 5saate yakin ekran suresiyle gunu rahat atlatıyor
note806
Active Level 3
Galaxy Note
Temayla renklendirdim