cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by      in  Galaxy M

Telefonu şarja takıyorum şarj almıyor,kapatıp açınca düzeliyor.  Sebebi nedir başına gelen var mı? Fiziksel sorun olsa kapatıp açmaya düzelmez diye... View Post

arkadaslar bunların her biri ne ise yarıyor herkes en iyisi adaptif diyor ama adaptif ne oluyor ve temel ne oluyor maksimumu biliyorum onu söylemenize... View Post

Herhangibir uygulamadayken telefon ust kısmında surekli isinma oluyor örneğin instagram, yeni telefonda niye böyle bir isinma olur? Ve nasi... View Post

M34 telefonumda diğer oyunlarda (Wild Rift, Brawl Stars gibi oyunlar da) rahat bir şekilde 120 FPS alırken Pubg Mobile'da 30 FPS'den... View Post

M23

Arkadaşlar bu M23 6.1 ne zaman gelir? View Post

Galaxy M52 5G +GALAXY WATCH 4 CLASSIC kullanıyorum yazın iphoneye gecmeyi düşünüyorum gectigim zaman galaxy watch 4 classic saatim iphone ile... View Post

M 12 sürekli donma kasma sorunu yaşıyorum, sayfalar geç açılıyor, model yükseltme için öneriniz nedir .? View Post

Arkadaşlar bu uygulama çok güzel ama bir sorun mu var anlamadım adımlarımı fazla sayıyor sanki sizde de aynımı örnek 100 metre yürüdüm 550 adım yazdı... View Post