cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kopyalama sorunu

(Topic created on: 03-26-2022 07:24 AM)
407 Views
TERMINATOR48
Active Level 3
Options
Galaxy M

Merhaba arkadaşlar m51 kullanıyorum.Uzun bir metni kopyalamak istediğimde belli bir noktadan sonra işaretleme kalkıyor bende parça parça kopyalayıp yapıştırmak zorunda kalıyorum. Bir kaç gün önceye kadar böyle bir sorun yoktu.Yazı ne kadar uzun olursa olsun kopyaları tek seferde.Sorun nedir..

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba TERMINATOR48,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
kaantks2925-A51
Active Level 10
Galaxy M
Hepsini seçe tıkla olmazmı bendede öyle oluyordu kanser oldum biraz uğraşınca oluyor sadece sabır ve inat gerekiyor
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Hepsini seç'e tıklayıp sonra kopyala yapın elinizle kaydirarak yaparsaniz mutlaka biyer atlarsiniz
0 Likes
TERMINATOR48
Active Level 3
Galaxy M
Atlama değil kardeş el ile kaydırırarak yapıyorsun ya bi noktada duruyor imleç.Daha önce böyle değildi ..
0 Likes
16579
Expert Level 4
Galaxy M
Günaydın ,Yazacağıniz cümle bittiğin de yazdığınız cümlenin üstüne degil, boş bi yere uzunca basin. hepsini seç çıkıcak zaten hepsini seçtikten sonra, kopyalayabilirsiniz .
Bende ayni sorunu yaşadım ,kac kez , yazının üstüne basinca parca ,parca kopyalaniyor dediginiz şekilde olmuyo zaten.
bir bütün şeklinde olmasi için dedigim şekilde yapin isterseniz .
TERMINATOR48
Active Level 3
Galaxy M
Tarayıcı farkı da var bu dediğiniz olayda zannedersem çünkü hepsini kopyala dediğim zaman resim vs ne varsa kopyalıyor..Daha önce böyle bir sorun yoktu güncelleme bir şey mi oldu acaba..
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba TERMINATOR48,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes