cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Cihaz bakımı arka plan uygulamalar

(Topic created on: 03-24-2022 02:18 PM)
370 Views
AhmetMert-SM-M215F
Active Level 9
Options
Galaxy M

image

Kapatıyorum yine geliyor ne olduğunu da bilmiyorum bunun yüzüne şarj biraz olsun daha hızlı bitiyor ne olduğunu bulmam imkansız mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Yakın zamanda indirmiş olduğunuz bir program olabilir. Uzaktan destekle bir kontrol ettirmenizi öneririm. https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Cihaza bağlanacak yetkili kişi ile birlikte arka plan uygulama ve işlemlerini kontrol edersiniz. İsterseniz Kapatma menüsünde "kapat" üzerine basılı tutarak cihazı güvenli modda yeniden başlatabilirsiniz. Güvenli mod, her uygulamayı otomatik olarak devre dışı bırakacağından sorunu tespit etmeyi kolaylaştırabilir. Tabii, önce uzaktan destek ile kontrol ettirmeniz daha iyi olur.

View solution in context

0 Likes
16 Comments
Galaxy M
Kalitesiz telefon hızlandırma uygulamasını kaldır yerine KeepClean yükle.Screenshot_20220324-135418_Google Play Store.jpgScreenshot_20220324-135509_KeepClean.jpg
0 Likes
Galaxy M
Telefon hızlandırma uygulaması kullanmıyorum
Galaxy M
Ha şimdi anladım. Cihazın kendi optimizasyon modülünü kullanıyorsun. Afedersin.
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Cihaz kendi temizliyor zaten gereksiz bunlar
TeknoB
Active Level 10
Galaxy M
Merhaba ben TeknoB

3 parti uygulamalar kullanmayın genellikle cihazda ısınmalara sebep vermekten başka işe yaramaz kendi sistemin içerisinde dahili olanı kullanmanızı tavsiye ederim.
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Bazi uygulamalar kapansada arka planda çalışır ciddi bisey değil
0 Likes
Galaxy M
Devredışı borakabilmek isterdim
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim. Uygulamanın verilerini silip bir dener misiniz yeniden çıkıp çıkmadığını...
0 Likes
Galaxy M
Hangi uygulama olduğunu bilsem zaten devre dışı bırakacam ama onu öğrenmek için sordum zaten oradan arkaplan da çalışan uygulamanın ne olduğunu göstermiyor
0 Likes