cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Video izlerken kendi kendine video duruyor

(Topic created on: 02-27-2022 08:06 PM)
10746 Views
nasrettin-hoca
Active Level 1
Options
Galaxy J

Samsung J7 Pro (64 gb - android 9) telefonum var, 3 yıldır kullanıyorum.

Bu yıl daha önce yağmadığı birşey yapıyor; hangi uygulama olduğu farketmiyor (youtube, instagram, facebook, google crhome vb) video izlerken kendi kendine videoyu durduruyor. Devam ettirmek için play tuşuna basıyorum 5-10 saniye demeden tekrar duruyor ve video bitene kadar bu şekilde oluyor.

Sizce neden olabilir? Ne yapmam gerekiyor? 

Yardımcı olursanız sevinirim.
12 Comments
Galaxy J
İsterseniz bi cihazı sıfırlayın
0 Likes
Galaxy J
Cihazı yeniden başlattığımda düzeliyor ama belli bir zaman sonra aynı sorun tekrarlıyor, yüklediğim bir uygulamadan veya yazılımsal kronik bir sorun olmasından şüpheleniyorum, belki birilerinin başına gelmiştir ve çözüm bulmuşlardır, biraz bekliyim :)) cihazı sıfırlayıp aynı düzeni kırmak şuanda bana zülüm gibi geliyor, 60 küsür uygulama var :))
Solution
Galaxy J
İsterseniz verileri yedekleyin teker teker yüklemektense verileri geri yükle yapın üşenti felan hissetmezsiniz:)

Neyse... Biraz bekleyin eğer düzelmezse cşhazı sıfırlayın dediğim gibi.
0 Likes
Galaxy J
Evet en son çare öyle yapacağım, teşekkürler bilgilendirme için
Galaxy J
Rica ederim yardımxı olabildiysem ne mutlu bana😊
Galaxy J
Size şimdiden özür dilerim cihazınız planlı eskitme babamın j7prema2 2018 var şarjı 40 ilken kapandı şarja taktığımızda yüzde 51 di yani güncellemeden kesip cihazı yavaşlatıyorlar
0 Likes
Galaxy J
Bu konuyla ne alakası var? (Neyse yatsı namazı yaklaşıyo namazı kıldıktan sonra mesaj yazarım)
Galaxy J
Tamam
0 Likes
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy J
Batarya ölüyor sen planlı eskitme diyorsun 😅