cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy J7 Core

(Topic created on: 2 weeks ago)
99 Views
elif678
Active Level 1
Options
Galaxy J
Telefonda hiçbir sıkıntı yokken birden ekran kapanıyo, ekranı açınca da döngüye giriyo; 1 sn kilit ekranı, 1 sn siyah ekran sürekli gidip geliyo, ekranı kaydrıyorum kilidi açmak için pini yazmaya fırsat olmadan siyah ekrana geçiyor. Güç tuşundan ekranı kapatıyorum bi şey yok, açınca böyle kendini döngüye sokuyor.Batarya çıkarıp takmadan düzelmiyor. Dedim böyle olmayacak galiba yazılımsal sorun var, fabrika ayarlarına sıfırladım akşam, sabah bi şey yoktu 1 2 saat sonra yine aynı şey oldu. Pini kaldırdım böyle olduğunda direkt kaydırıp açabilmek için olmadı sizce sorun ne? Yazılımsal mı donanımsal mı? Umarım anlatabilmişimdir.
15 Comments
Galaxy J
Cihaz 7 senelik artik normal durum
elif678
Active Level 1
Galaxy J
Cihazda hiçbir kasma donma yok, 3 senelik telefonumdan daha iyi ama hiçbir şey yokken böyle yapması normal değil, telefon kullanılmaz hale geldi
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy J
Muhtemelen ekran fleksleri ile ilgili bir sorun var
elif678
Active Level 1
Galaxy J
Yeniden başlatınca düzeliyo, 5 6 saat normal çalışıyor, biraz yazılımsal gibi geldi, ama ekran fleksleri nedir hiç bilmiyorum dediğiniz de olabilir.
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy J
ilk etapta bir tekrar yazılım yüklenmesi daha mantıklı Flex dediğim bu ekran ile anakartın bağlı olduğu bir kablo var ince bir kablo panelin olduğu yerde eğer o kablo iç kısımdan hasar görürse bu tarz problemler oluyor veya ekranın kendisinde bir problem varsa ısınma arttığı anda cihaz ekranı karartma gibi problemler yaşatıyor maalesef
elif678
Active Level 1
Galaxy J
Anladım, teşekkür ederim
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy J
rica ederim umarım anlatabildim biraz teknik oldu ama
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy J
Büyük ihtimal ekranda bir problem var ama artık o cihaz için normal maalesef
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy J
Ana kartta sorun olabilir büyük ihtimalle, yada hem batarya hem de anakart problemli Servise verin diyicem ama astarı yüzünden pahalıya gelir