cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S9 plus 6 senelik telefon yedek olarak kullanıyorum

(Topic created on: 04-14-2024 05:51 PM)
29 Views
Zahirennn
Active Level 7
Options
Galaxy Gallery

image
sizce hala güzelmi kamerasi 

Erik sezonu açılmıştır 😊
Ahmt111
Active Level 6
Galaxy Gallery
İphone gerçekten daha iyi güncelleme veriyor ve bu sayede telefonu uzun ömürlü yapabiliyor. Keşke samsung da aynı şeyi yapabilse. Özellikle bizim gibi ülkelerde 2 yılda bir telefon değiştirmek iyi olmuyor. Ciddi söylüyorum iphone xr ı görünce biraz da kurcalayınca **bleep** ettim ki hala 3 4 sene kullanılabilir bir cihaz ama s8 s9 çoktan fişi çekmiş. Gerçekten yazık
0 Likes
Zahirennn
Active Level 7
Galaxy Gallery
aynen öyle katılıyorum samsung iste iphone gibi yazılım vermiyor bizleri kendinden soğutuyor iphone herzaman guncel bir cihaz s24 ultra 7 yıl guncelleme alacak tabi ozamana kadar bir sıkıntısı çıkmazsa
0 Likes
Ahmt111
Active Level 6
Galaxy Gallery
Aynen şu an 7 yıl güncelleme vermesi güzel görünüyor ama bu işi iphone gibi stabil yapabilir mi bu tereddüt ettiriyor. Yaptım bir hata samsung aldım ama bundan sonra inşallah iphone a geçeceğim
0 Likes
Zahirennn
Active Level 7
Galaxy Gallery
insAALLAH geçersin 7 yıl guncelleme bi yana o senede saten samsung sürekli telefon çıkarıyor eski telefonlarını unutur gibime geliyor ama iphone hala unutmuyor eski telefonları sitabil kalmasını sağlıyor
0 Likes
Ahmt111
Active Level 6
Galaxy Gallery
Aynen büyük ihtimalle 7 yıl güncellemeyi verir de stabil olmasını sağlayamaz
0 Likes
Zahirennn
Active Level 7
Galaxy Gallery
yani bir yerden sonra illaki stabilligi gider sonuç da samsung bu illaki en üst sengtmentisini aldırır
0 Likes
Ahmt111
Active Level 6
Galaxy Gallery
Kesinlikle öyle
0 Likes
Zahirennn
Active Level 7
Galaxy Gallery
yazılım konusunda samsung geride kalıyor değerli yorumların için saolasin 😊
0 Likes
Ahmt111