cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

Arkadaslar merhaba cihazım A34 5G telefonum eskiden daha hızlı şarj olurdu ancak bu ara sanki daha yavaş şarj oluyor şarj hızlı bitmiyor normal ama... View Post

Pil

Gerçekten kullandıkça bataryanın gelişmesi doğruymuş, önceden 5-6 saat ekran süresi alırken şimdi 8-9 saat alıyorum. A54 View Post

WhatsApp üzerinden veya başka bir yerdeki Instagram linkine tıkladığımda uygulama üzerinden açılmıyor chromedan açılıyor. Chromeda çıkan uygulamada aç... View Post

Güncellemeyi yaptim ancak önceden aod kilit ekraninda bildirimler renkli görunuyordu örnek veriyorum whatsapp yesil, instagram takip istegi gri,... View Post

A54

Arkadaşlar merhaba, Pil koruma özelliği açılmalı mı? Açılır ise 3 seçenekten hangisi seçilmelidir.Şimdiden teşekkürler..  View Post

Ya arkadaşlar vallahi bıkkınlık getirdi bu telefon ya bir türlü gelmiyo ya güncelleme ya a52 ye geldi a72 ye gelmedi daha ya ne zaman gelir ve hangi... View Post