cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

Metroya binip başka bir istasyona geçtiğimde mobil veri 4.5G'ye geçmeyip E olarak kalıyor. Telefonu yeniden başlattığım durumda ise düzeliyor,... View Post

Arkadaşlar ufak takilmalar var demiştim dün tlfonu sıfırlayıp sıfırdan kurulum yaptım toparladı kendini ama bataryayi biraz yıpratmis 6.1 hiç oyun... View Post

Arkadaşlar a53 telefonumda son günlerde çok fps drop sorunu yaşıyorum aniden 60 lardan 40 lara düşüp çıkabiliyor eskiden yapmazdı son zamanlarda... View Post

One UI ana ekranı android'in en son sürümüne göre optimize edilmemiş. Ekran dokunuşları gecikebilir veya algılanmayabilir.Bu hata için ne yapmam... View Post

Metin yazarken Google sesle yazma çalışmıyor. Samsung un kendi ses girişinin de Türkçe girişi yokBilgisi olan var mı  View Post

A55 kagit ustunde daha iyi gorunuyor ve antutu puanlari da daha fazla. A73'un daha iyi oldugunu soyleyenler, hangi ozellikleri daha iyi a55ten... View Post

Arkadaşlar Galaxy A34 5G 6.1 güncellemesi yarın gelir mi sizce Veya gece sabah saatlerinde bugün 2 defa teste girdi çünkü diğer bir sorum kamera... View Post

Arkadaşlar az önce A54 teste girdi, sizce güvenlik güncellemsi ile mi alakalıdır 6.1 alfı çünkü? View Post