cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

Merhaba benim telefonun sarji %25 lerden sonra birden hizlica düşüyor sebebi nedir bunun 20 25 lere kadar sıkıntı yok yazilimsal birseymi batarya... View Post

Merhaba Samsung kullanıcıları ve Samsung yetkilileri cumartesi günü A35 aldım var şimdi şöyle bir sorun var flaş açık olunca kasa da sızma mevcut ne... View Post

Mayıs güncellemesinden sonra pil iyileşmiş şarjı az gidiyor harika teşekkürler samsung View Post

Arayan kişiler telefonumun kapalı olduğunu söylüyor oysa ki telefonum açık bunun sebebi ne olabilir kötü bir sorun View Post

Arkadaşlar selam iyi akşamlar herkese bir sorum olacak telefonumda hızlı şarj özelliği var mı çünkü pil ayarlarında hızlı sarj butonu var birde şarja... View Post

Son güncellemeyi yaptım.. umarım artık şarj sorunu çözülmüştür. Yorucu olmaya başlamıştı çünkü şarj dışında hiçbir sorunum yok telefonla. View Post