cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

(Topic created on: 01-18-2024 08:21 PM)
265 Views
ygtknca
Active Level 8
Options
Galaxy A
Sizce hangi operatör iyi arkadaşlsr. Yıllardır bir Vodafone kullanıcısı olarak söylemek istiyorum ki hayatımda bu kadar çöp bit operatör görmedim yıldan yıla daha da kötü oldu, hat çekmiyor, İnternet yavaş vb. Birde sözüm meclisten dışarı sınırsız sosyal medya felan veriyor **bleep** versen kaç yazar ya. Kullanamıyorum ki. 

Bugün yeter artık diyip Turkcelle geçiş yaptım gerçekten pahalı ama ben bugüne kadar hat kullanmamışım dedim ses kalitesinden tutun internet hızı, çekim gücü vb. bu kadar mı **bleep** eder ya. 
20 Comments
_SSalim
Active Level 8
Galaxy A
Turkcell güzel gerçekten ama pahalı baya benimde taahhüt um bitecek sanırım bende turkcell e gececegim Vodafone red 30 gb kullanıyorum 273 tl
0 Likes
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Hocam GNÇ Platinum Bol 75 aldım 465+60(Yeni Hat Taksiti) ücretlendirme böyle şu anda aktif olarak Vodafonedan da Redli Özel 30 GB 200 tl kullanıyorum ama arada çok **bleep** var
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
10-20 mbps hız alıyordum Vodafone da şimdi 70-100 arası
0 Likes
_SSalim
Active Level 8
Galaxy A
Anladim **bleep** vardır kesinlikle tabikide eminim buna ama şuan online uygulama üzerinden bakıyorum baya pahalı bi arayıp soracağım bakalım kampanya vs var mı diye ?
0 Likes
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Çok bir şey yok genel olarak pahalı iu an Vodafoneda düzgün bir tarife bile 380 e veriyordu en son bana
_SSalim
Active Level 8
Galaxy A
Turkcell den öğreneceğim bakalım bende degistirecegim
Galaxy A
Turk Telekom ve Turkcel birçok bölgede eşit ama turkcell bazı yerlerde ağır basıyor ama turkcellinde çekmedi yerler çok var merkezi yerlerde bile.Vodafonu boşver,hiçbir yerde çekmiyor.
0 Likes
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Vodafone direk çöp zaten güvercinle iletişim usülü dshs etkilidir
Galaxy A
Güvercin daha erken iletişim sağlar😄.
0 Likes