cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a51 ses azalması

(Topic created on: 07-17-2022 07:50 PM)
174 Views
gulistan_ozmn
Active Level 4
Options
Galaxy A

Telefon son güncellemeden sonra sesi bir anda az geliyor daha sonra yeniden başlayınca veya kendi kendine düzeliyor ve bunu sürekli yapiyor sadece benim mi böyle 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim ,

İstersen durumun incelenebilmesi için samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız

https://bit.ly/33WO9d8

View solution in context

5 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim ,

İstersen durumun incelenebilmesi için samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız

https://bit.ly/33WO9d8
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Mesela müzik dinlerken sesi kullanan başka bir uygulama ya da tarayıcı varsa onun sesi kapalı olsa dahi müziğin sesi az geliyor. Müzik dinlerken tarayıcıdan oyun açsam sesi kapalı olduğu halde müziğin sesinin azalmasına neden oluyor.Bende de oluyor. Böyle bir durum olabilir sizde de.
gulistan_ozmn
Active Level 4
Galaxy A
Sey diyo mesela zil seslerine girdim sesi kısıkken arama esnasında oynatilmaz diyo ama ben arama yapmıyorum ki
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Uçuş moduna alıp kapayınca geçiyorsa kronik sorundur güncelleme ile düzelebilir. Forumda aynı model bir kaç kişide daha vardı aynı sorun =(
noname61
Active Level 3
Galaxy A
Sizin güncellemeden sonra oluşmuş bir sorun.Benim ise sıfır a23 cihazımda aynı sorun vardı müzik dinlerken bir anda ses alçalıp yükseliyordu ama yanda çıkan ses kısma veya açma ibaresi çıkmıyordu,members'dan geçtim iletişime gerekli kontroller sağlandı ancak sorun düzelmedi bence sizde en iyisi garanti belgesiyle samsung servisine gidin bana cihaz değişimi yapmışlardı.İyi forumlar