cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a33 5G

(Topic created on: 05-31-2023 01:42 PM)
100 Views
yasinbüyüksanık
Active Level 4
Options
Galaxy A

Merhabalar size bir şey danışmak istiyorum Benim telefonum a33 5G Android 14 ne zaman gelecek ve yeni sürüm daha iyi mi Çünkü ben bedensel engelliyim sesli yazma programını kullanıyorum Google sesli yazma gelişir mi merak ediyorum Ayrıca sistem çok yavaşlıyor neden yapar pil çabuk bitiyor ama çabuk dolmuyor bana fikirlerinizi söyleyebilir misiniz Teşekkür ederim

7 Comments
circless
Active Level 9
Galaxy A
Pilin çabuk bitmesi normal bu cihaz böyle
Yavaş dolması ise 25w adaptör kullanmamanızdan kaynaklı 25w adaptör almalısınız.
Sesli yazma gelişmez maalesef sanmıyorum.
Android 14 e daha çok var 13 geleli çok olmadı.
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

•Galaxy A33'ün Android 14 güncellemesini ne zaman alacağı belli değil. Ancak duyumlara göre Samsung, Android 14'ün dağıtımı daha erken başlatacak ve daha hızlı yapacak. Bu yüzden Kasım ayında güncellemeyi alabilir. Güncellemenin cihaz açısından daha yararlı olup olmayacağını bilemiyoruz, Galaxy A34 & A54 güncellemeyi aldıktan sonra az çok ne olacağı anlaşılır.

•Sesli yazmanın gelişeceğini çok zannetmiyorum. Zira Android 14'ün tanıtımında konusu bile geçmemişti.

•Pil mevzusu, A33'ün genel bir sorunu maalesef. Çok hızlı bitiyorsa servise gönderebilirsiniz ama diğer türlü yapılabilecek pek de bir şey yok.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ilk yaptığım yorumda bazı yazım hataları vardı Ben de silip baştan yazmak zorunda kaldım O yüzden ikinci defa yazıyorum.
Öncelikle Android 14 güncellemesi ne zaman dağıtıma çıkacak kesin tarihi bilmiyoruz hangi özellikler gelecek bunu da kesin olarak bilmiyoruz.
Sesli yazı yazma özelliğinden tam olarak nasıl bir gelişme beklediğini anlayamadım ancak sana şunu belirteyim elefonuna gelmesini İstediğin özellikleri bu forumda topluluk gönderisi açarak belirt Samsung'a geri bildirim gönder.
Sistem yavaş çalışıyor demişsin Telefonun yavaş çalışıyor sanırım Eğer güç tasarrufu modu açıksa kapat güç tasarrufu modu açıkken işlemci gücünü kısıtlar Bu da cihazın yavaş çalışmasına sebep olabilir.
Güç tasarrufu kapalı olduğu halde sorun Yaşıyorsan ayarlar yazılım güncellemesi indir ve yükle bölümüne giriş sağlayarak yazılım güncellemesi var mı yok mu kontrol et varsa cihaz yazılımını en son sürüme kadar güncelleyin yazılımınız güncel olduğu halde sorun yaşıyorsanız yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin Eğer yeni gelen yazılım güncellemesi sorunu çözemezse telefonunuzu sıfırlayın sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin sıfırlamak için ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla. Pil sorunu içinde ayarlar cihaz bakımı pil arka plan kullanım sınırları kısmına giriş sağla sayfa içerisinden derin uyku modundaki uygulamalar seçeneğine tıklayın sayfa içerisinde sağ yukarıda yer alan tuşa tıklayın Talkback kullanıyorsan uygulama ekle diye söyleyecektir sana sayfa içerisinden de hiç kullanmadığınız uygulamaları veya az kullandığınız uygulamaları üzerine tıklayarak işaretleyin ardından yaptığın işlemi onaylamak için alt tarafta yer alan ekle tuşuna tıklayın. Not! Uyku modu veya derin uyku moduna alInan uyhulamalardan bildirimler gelmiye bilir veya geç gele bilir.
Galaxy A
Çok teşekkür ederim abi bu bilgi bana çok iyi yarayacak ben bu mesajı Google sesli yazma aracıyla yazıyorum yazmakta zorlanıyorum sol kolum kasılıyor yazarken Samsung bu konuda geliştirme yapsa çok mutlu olurum Bu telefonu aldıktan sonra çok iyi oldu ama birkaç sorun var
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Önemli değil rica ederim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aslında küçük ekranlı telefon alsaydınız tek elle kullanım için daha rahat olurdu mesela s22 s23 modelleri gibi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bir de şöyle bir şey var eklemeyi unuttum hızlı şarj konusunda yavaş doluyor demiştiniz. 25 vat destekliyor telefonunuz telefonunuzun yüzde sıfırdan %100 miktarına kadar tam dolum süresi en az bir buçuk saat sürebilir