cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A70

(Topic created on: 10-01-2023 02:30 AM)
71 Views
BahriSrky
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

parmak izi sensörü çalışmıyor kalibrasyon gerekli yazıyor. whatsapp da parmak izi vardı giriş yapamıyorum çözüm önerisi olan var mı?
3 Comments
HasanS22
Active Level 6
Galaxy A
Samsung Galaxy A70 parmak izi sensörü kalibrasyonu ile ilgili bir sorun yaşadığınızı anlıyorum. Bu durum için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

- Telefonunuzun yazılımının güncel olduğundan emin olun. Yazılım güncellemesi yapmak için, telefonunuzdan Ayarlar bölümüne girin, Yazılım güncellemesi sekmesine dokunun, İndir ve yükle seçeneğine dokunun ve ekrandaki komutları takip edin³.
- Telefonunuzda yer alan parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz¹².
- Telefonunuzda herhangi bir aksesuarın parmak izi sensörünü engellemediğinden emin olun. Örneğin, ekran koruyucu veya kılıf gibi¹².
- Telefonunuza parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz¹².

Yukarıdaki işlemleri denemenize rağmen aynı sorunlarınız devam ediyorsa, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak¹. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermek için uygulamaya erişip halledebilirsiniz

Umarım bu bilgiler size yardımcı olmuştur. Başka bir sorunuz varsa, lütfen bana sorun. 😊
Solution
Jubei
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba.
Eğer sorun yazılımsalsa telefonu sıfırlamak işe yarayabilir, ancak donımsalsa o zaman parmak izi sensörü değişimi için servise başvurmalısınız.
yusufision
Active Level 7
Galaxy A
parmak izi arkada mıydı a70 da hatırlamıyorum da parmak izi tamiri lazım